Lucka Bílá sa pýši dokonalou postavou, no diéty nedrží: Ako sa udržiava vo forme?

Prečítajte si rozhovor so speváckou divou!

O tom, že si speváčka a herečka Lucka Bílá vybudovala perfektnú kariéru, ani nemusíme diskutovať. Má na konte množstvo úspešných albumov, muzikálov a koncertných šnúr. Na poličke vo svojom dome má položené desiatky ocenení za jej výborné výkony, za čo ju v Čechách a na Slovensku zaraďujeme medzi najväčšie talenty. Keďže patrí medzi verejne činné a známe osoby, musí neustále vyzerať k svetu, čo sa jej darí už dlhé roky. Nejde len o upravenú tvár, ale aj o dokonalú postavu, ktorú by jej mohli závidieť aj o polovicu mladšie ženy. Ako to vlastne robí? Drží diéty alebo si rada dopraje aj nezdravé jedlo? Má len dobrý metabolizmus alebo cvičí do úmoru? Aj na tieto otázky nám odpovedala v mimoriadne zaujímavom rozhovore. 

1. Aká je vaša obľúbená vôňa?
Neviem robiť veci polovičato a keď láska, tak poriadna. Mám tri veľké police plné svojich parfémov. Mám v ňom voňavky, krémy, mydlá, rôzne limitky v rôznych tvaroch a v rôznych darčekových baleniach.

2. Aký štýl oblečenia máte najradšej?
Doma mám rada pohodlné oblečenie, ale mám rada, keď to má svoj šmrnc. To kvôli náhodným návštevám. Na javisku si nechám poradiť, ale stylistka to so mnou nemá veľmi jednoduché. Cítim sa dobre v čiernej farbe a topánky by som nikdy neriešila. Často sa smejem na tom, že si ich kupujem len kvôli nej. Páčia sa mi aj krásne róby, dlhé princeznovské šaty, ale provokatívnejší outfit do môjho šatníka taktiež patrí. Záleží na type koncertu a na mojej nálade. V každom prípade mám svoje povolanie rada i pre tieto radosti. Môžem striedať kabáty a skákať z roly víly do peknej divošky.

3. V šou Česko Slovensko má talent ste sa predviedli v nádherných outfitoch. Vyberali ste si ich sama?
Na to by som si nikdy netrúfla. Móda nie je moje hobby. Ale našťastie mám v tíme tých najlepších. Ja si strážim srdce a hlasivky a oni sa starajú o montérky.

4. Čo určite nesmie chýbať vo vašej kabelke?
Dokážem si zabudnúť mobil aj diár, ale nikdy nie háčik a klbko. Som tryskomyš, ktorá nevie nič nerobiť a tak všetky cesty v aute a všetky čakania preháčkujem. Inak mám vždy pri sebe čiernu ceruzku na oči, lesk na pery a krém na ruky. A tiež dobrú náladu. Keď si ju doma zabudnem, vždy sa po ňu vraciam.

5. Ste zástankyňa diét? Ako sa držíte v kondícii?
Je dobré strážiť sa, ale nič by sa nemalo preháňať. Vo väčšine som zhodila kilá, keď som prestala držať diéty. Je to ako s láskou – nájdete ju vtedy, keď ju prestanete hľadať. Ak na mňa niečo funguje, je to poriadok, spánok a pozitívne myslenie. Keď jete jedlo s výčitkami, tak to telo zle chápe. Jesť by sa malo s radosťou a rovnako je to aj so životom. Každá myšlienka, ktorá vyvolá radosť má zmysel. Takže dobrú chuť všetkým a nestrachujte sa.

6. Čo je vaša srdcová záležitosť, do ktorej viete investovať?
Mám rada ľudí a svoje povolanie. Do toho investujem všetko

Zdroj foto: joj.sk, archív L.B.