JOJ 24 Logo

Spravodajská televízia JOJ 24 ponúkne diskusie prezidentských kandidátov

Televízia JOJ 24 pripravila pre svojich divákov predstavenie prezidentských kandidátov aj predvolebné diskusie v dvoch kolách. Prvá špeciálna relácia bude odvysielaná 4. marca o 14:00 naživo.

Spravodajská televízia JOJ 24 prináša správy po celý deň a tak, ako divákov podrobne previedla parlamentnými voľbami a poskytla im všetko, čo o nich potrebovali vedieť, ponúkne aj pred prezidentskými voľbami sériu kandidátnych medailónov a diskusií.

Každý deň od 4. marca prinesie JOJ 24 vždy o 14:00 profilové dvadsaťminútové rozhovory jednotlivých kandidátov na prezidenta. Sprevádzať nimi bude moderátorka Lenka Ježová.

Pre divákov sú pripravené aj dve predvolebné debaty, ktoré odvysiela JOJ 24 v pondelok 18. a v utorok 19. marca o 20:10. Počas nich sa predstavia prezidentskí kandidáti zaradení do oboch dní podľa výsledkov prieskumu agentúry AKO. Pondelkovú diskusiu bude moderovať Jakub Prok, utorkovou bude sprevádzať moderátorka Lenka Ježová.

Počas prvého kola prezidentských volieb, 23. marca 2024, bude televízia JOJ 24 mapovať dianie nielen v Bratislave, ale aj v regiónoch. Prihlásime sa naživo
z rôznych miest Slovenska nielen s informáciami o priebehu volieb, ale aj s prieskumami a ďalšími dôležitými správami. V tento deň bude JOJ 24 vysielať svoje volebné štúdio nonstop 24 hodín.

Po prvom kole prezidentských volieb ponúknu televízie JOJ a JOJ 24 simultánne v utorok 2. apríla o 20:40 diskusiu s dvoma kandidátmi v druhom kole na
prezidenta. V štúdiu ich privíta moderátorka Jana Krescanko Dibáková.

Aj druhé kolo prezidentských volieb, 6. apríla 2024, bude JOJ 24 mapovať vo volebnom štúdiu a opäť nepretržite 24 hodín.

Počas predvolebného vysielania prinesie JOJ 24 aj prieskumy verejnej mienky v spolupráci s agentúrou AKO, ale aj rozhovory s politológmi a sociológmi.