MS V HOKEJI profily hráčov

Hokej na TV JOJ láme rekordy! Celé Slovensko žije hokejom a hokej je na JOJke!

Televízia JOJ slávi s hokejom bezkonkurenčné úspechy - ako suverénny víťaz v sledovanosti je na absolútnom trhovom vrchole vďaka hokejovým majstrovstvám sveta, ktoré sa tento rok konajú v Českej republike: fenomenálna sledovanosť prekonáva všetky očakávania aj rekordy!

Včerajším vysielaním druhého slovenského zápasu a štúdií sme zasiahli neuveriteľných 1 388 000 divákov starších ako 12 rokov!

Majstrovstvá sveta v hokeji spôsobili divácky ošiaľ, neprekonateľné počty slovenských divákov sledujú od piatka hokejové zápasy, ktoré JOJ Group vysiela na troch TV staniciach a triumfuje ako suverénny líder slovenského trhu.

V piatok 10. mája – v deň štartu MS, kedy hrala slovenská reprezentácia prvý zápas – dosiahla skupina vysoko nadpriemerný celodenný podiel, až 33,1 %
a v nedeľu 12. mája, kedy mali Slováci druhý zápas, dosiahla JOJ Group ešte vyšší, až 35,5 % podiel v celodennom meradle.

Už prvý zápas Slovákov, ktorý na MS odohrali v piatok 10. mája s Nemeckom, zvalcoval televízne rebríčky a prepísal tohtoročné rekordy ako TOP program v univerzálnej aj komerčnej cieľovej skupine! Najsledovanejšia bola tretia tretina zápasu na TV JOJ s excelentnou 18,8 % sledovanosťou a neuveriteľným 56,9 % podielom na trhu (CS 12+) a so 17,7 % sledovanosťou a bezkonkurenčným 71,1 % trhovým podielom (CS 13-55).

Hokejová horúčka v nedeľu 12. 5. ešte vzrástla - druhý zápas slovenskej hokejovej reprezentácie s Kazachstanom kraľoval s fantastickým úspechom
a neprekonateľnými výkonmi! Jeho tretia tretina prevalcovala všetky TOP rebríčky a stala sa najsledovanejším programom tohto roka s absolútne
neprekonateľnou 22,6 % sledovanosťou a neskutočným 65,8 % podielom na trhu pri divákoch starších ako 12 rokov. Bol to ešte len druhý tohtoročný zápas Slovákov a už teraz prekonal čísla, ktoré hokej dosahoval na RTVS uplynulý rok! V rámci mladšieho publika excelovala druhá tretina nedeľného zápasu s najvyššou 22,6 % sledovanosťou v CS 13-55. Najvyšší výkon si pri obchodnej cieľovke pripísala tretia tretina slovenského zápasu so zdrvujúcim, až 74,4 % podielom na trhu!

HOKEJ je na JOJke a s vysielaním Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji pokračuje až do 26. mája!

Po prvýkrát v histórii televízneho vysielania hokejových MS odvysielajú stanice JOJ Group všetkých 64 zápasov. Obrovské množstvo zápasov sme rozdelili medzi tri televízne stanice: na TV JOJ uvidia diváci všetky zápasy slovenského národného tímu, na stanici JOJ Plus vysielame vybrané zápasy pražskej skupiny a na JOJ Športe všetky zápasy, ktoré sa budú hrať v Ostrave a vybrané z Prahy. Semifinále, zápas o bronz a finále hokejového šampionátu odvysielame na staniciach JOJ a JOJ Šport. Zároveň – všetky živé prenosy a tiež záznamy všetkých zápasov sú dostupné aj v našej streamovacej platforme JOJ play, vo verzii FREE, ktorá je zadarmo pre všetkých.