MS v hokeji Švédsko Slovensko (5)

Doterajší priebeh MS v hokeji si na staniciach JOJ Group zaplo viac ako 3,3 milióna divákov!

Prinášame bilanciu doterajšej etapy svetového hokejového turnaja z pohľadu televíznej sledovanosti a ďakujeme slovenským divákom za to, že spolu s nami fandili našim hokejistom a sledovali – či už v TV alebo v online a na streame - napínavé zápasy plné bojovnosti a hrdosti slovenského tímu.

JOJ Group bola v utorok 21. mája trhovou jednotkou celodenne aj v hlavnom vysielacom čase, v univerzálnej aj komerčnej cieľovej skupine. Najvyšší podiel si pripísala v CS 13-55 v prime time – až 57,0 % a najlepšiu sledovanosť v CS 12+ tiež v hlavnom vysielacom čase – až 17,8 %!

Z posledného duelu základnej skupiny, ktorý odohrali slovenskí hokejisti včera večer so Švédskom, bola najsledovanejšia druhá tretina, a to v oboch  relevantných cieľových skupinách. Pri mladšom publiku dosiahla excelentnú 22,9 % sledovanosť a perfektný 64,4 % podiel na trhu, v rámci univerzálnej cieľovky si pripísala rovnako vysoko nadpriemerné výkony – až 51, 8 % podiel a 22,6 % sledovanosť.

Druhá tretina mala dosah až na 1 391 000 divákov a celkovo si včera celý zápas aj so štúdiami zaplo viac než 1,7 milióna divákov starších ako 12 rokov!

Slovenská reprezentácia odohrala v základnej skupine MS sedem duelov, ktoré mali spolu so štúdiami dosah až na 3 183 000 univerzálnych divákov! Celkovo si všetky zápasy svetového šampionátu na staniciach JOJ Group doteraz zaplo až 3 357 000 divákov (Rch 12+)!

JOJ Group si veľmi váži, že diváci a hokejoví fanúšikovia zdieľajú nadšenie z hokejového zápolenia na všetkých našich TV aj online platformách. Naším cieľom je, aby sa všetci diváci dostali k hokejovému obsahu kdekoľvek a kedykoľvek.

Základná etapa šampionátu sa skončila, zajtra sa budú hrať štvrťfinálové zápasy. Doteraz boli v televíznom programe prerozdelené medzi tri stanice – vrátane
JOJ Plus, odteraz sa bude turnaj až do finále vysielať už len na TV JOJ a JOJ Šport.

Vo štvrtok 23. mája bude TV JOJ vysielať súboj Slovenska s Kanadou od 16:20 hod. (štúdio od 15:40) a Česka s USA od 20:20 hod. (štúdio od 19:55).
JOJ Šport odvysiela zajtra zápasy Švajčiarska s Nemeckom od 16:20 hod. (štúdio od 15:45) a Švédska s Fínskom od 20:20 hod. (štúdio od 19:40).

HOKEJ je na JOJke a s vysielaním Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji pokračuje až do finálovej nedele 26. mája! Všetky živé prenosy a tiež záznamy
všetkých zápasov sú zároveň dostupné aj v našej streamovacej platforme JOJ play, vo verzii FREE, ktorá je zadarmo pre všetkých.