Šelmička z Vyvolených bude matkou! Zahrala si v jojkárskom projekte

Známa ex-Vyvolená sa ukáže v roli nezodpovednej a drzej matky.

Zuzana Dzvoníková, ktorá sa do povedomia dostala hlavne vďaka svojmu kontroverznému pôsobeniu v reality šou Vyvolení, nemá problém dať na čokoľvek. Jej hranice sa nekončia ani pri úplnej nahote na verejnosti, či odovzdávaniu sa sexuálnym radovánkam priamo pred televíznymi kamerami. To je všetko je jednoducho Zuzana, no tento raz sa pokúsila dať zo seba aj niečo iné – vyskúšala si herectvo!

V aktuálnom prípade Súdnej sieneSpamätaj sa!“ si zahrá matku malého dieťaťa Nelu Ďurošovú, ktorá pravdepodobne zanedbáva výchovu svojho potomka. Práve preto sa proti nej na súde postaví vlastná matka, ktorá sa už viac nedokáže pozerať na to, ako sa jej vlastná dcéra nestará o dieťa a chce ho preto do vlastnej starostlivosti. Je jasné, že hlavným dôvodom, prečo Nela nezvláda výchovu, je to, že otehotnela ešte ako tínedžerka.

Podľa dramaturga relácie aj tejto kauzy zvládla Zuzana svoju postavu skvele. „Skúška bola fakt dobrá, vedela aj texty, táto úloha jej presne sadla,“ hovorí Marek Ružička. Natáčanie prebiehalo v poobedných hodinách, no už ráno to vyzeralo tak, že celé jej účinkovanie v Súdnej sieni padne. „Ráno nám zatelefonovala, že jej nie je dobre, že to padá,“ prezrádza Ružička. Dôvodom však nemusela byť iba choroba: „Po nakrúcaní priznala, že sa bála.“ Zuzana však nakoniec svoju účasť v Súdnej sieni neľutovala a priznala, že táto skúsenosť bola veľmi fajn.

Zuzanu Dzvoníkovú v Súdnej sieni nájdete TU!