Pyco X Factor

Exkluzívne! Martin „Pyco“ Rausch moderátorom X Factoru: Tento rok to bude môj jediný projekt!

Moderátor potvrdil účasť na X Factore.

Známy a veľmi obľúbený moderátor Martin „Pyco“ Rausch sa stane moderátorom novej hudobnej mega šou X Factor: “S televíziou som jednal dlhšiu dobu o mojej účasti na X Factore, ale dohodli sme sa len nedávno" povedal Martin na margo svojej účasti na projekte.

Ohľadom jeho účinkovania v X Factore prebehli rôzne fámy, no moderátor to sám potvrdil na sociálnej sieti a neskôr aj pre média: „Volali mi z novín a pýtali sa ma, či budem moderovať X Factor, lebo niečo počuli. Odkomunikoval som to s televíziou a mal som potvrdené, že to môžem dať von. Dúfam, že to bude môj jediný projekt tento rok.“

Martin Pyco Rausch je známy slovenský moderátor a hudobný dramaturg, ktorý na seba prvýkrát verejne upozornil v hudobno-speváckej súťaži Slovensko hľadá Superstar s kolegyňou Adelou Banášovou. Okrem moderovania Superstar sa venoval aj iným projektom ako je Let´s Dance a Česko-Slovenská má talent. Martin vyštudoval hotelovú akadémiu. Vo veku 15 rokov začal svoju kariéru ako hudobný redaktor v súkromnom rádiu. Po nástupe do rádia pripravoval materiály pre moderátorov.