Chceš byť hviezda? Oto Klempíř vie ako na to!

Porotcovský kat z X Factoru má zaručené rady ako zažiariť.

Oto Klempíř je pre slovenského diváka zatiaľ neznámy, no nový porotca X Factoru je uznávaný textár, spevák, scenárista, básnik, kreatívec. Vo svojej práci je mimoriadne úspešný, a preto sme sa ho opýtali, čo by mal mať kandidát na úspech v slovenskom, českom aj medzinárodnom šoubiznise. „ Človek musí mať obrovské šťastie. Akonáhle nemáte šťastie, tak nič nefunguje. To znamená, mať šťastie byť v správnom čase, na správnom mieste, mať šťastie na tím, ktorý vás podporuje, mať textára, ktorý vám napíše piesne, ktorý vám zariadi turné,“ odpovedal porotca na zvedavé otázky.

Počas prvých dní kastingových kôl mal drsný porotca príležitosť vidieť už množstvo výborných, ale aj menej kvalitných spevákov. Podľa Ota je veľmi dôležité byť úprimný, nezakrývať svoje emócie, byť prirodzený a naučiť sa pracovať s trémou. Aké ďalšie typy dal záujemcom o víťazstvo v X Factore Ota Klempíř? Pozrite si priložené video.

Pokiaľ ste porotcu Klempířa nepoznali, my vám ho predstavíme. Vyše dvadsať rokov spolupracuje s funkovou formáciou J.A.R a podieľal sa na tvorbe soundtracku k úspešnému filmu Snowborďáci, v ktorom vystupovali Vojta Kotek a Jiří Mádl. Okrem iných projektov vydal aj svoj prvý sólový album Špička, na ktorom spolupracoval s Oscarom Rózsom. 

Zdroj foto: Lenka Hatašová

Čítajte viac: 

Sexidol Ondřej Brzobohatý: Učaruje slovenským fanúšičkám?

Celeste Buckingham bude koncertovať na X-Factore!

Exkluzívne FOTO z X Factoru: Máme pre vás prvé zábery z nakrúcania!