Náročné nakrúcanie X Factoru: Načom „fičia“ porotcovia, aby to zvládli?

Ondřej, Celeste, Sisa a Oto nám prezradili svoje tajomstvo!

Nakrúcanie X Factoru je veľmi náročné na všetkých členov štábu, obzvlášť však na porotu a moderátorov, ktorí musia aj napriek dlhým pracovným dňom končiacim v neskorých nočných hodinách vyzerať na kamere stále sviežo. Aké je ich tajomstvo? Možno vás prekvapí, že ani jeden z nich nepoužíva žiadne povzbudzujúce prostriedky a každý má úplne iný recept na sviežosť a dobrú náladu uprostred náročných pracovných dní:

Sisa Lelkes Sklovská tvrdí, že základ je robiť to, čo vás baví a pristupovať k tomu pozitívne: „Ja vydržím všeličo, nemusím ísť ani spať. Mňa to strašne baví. Od narodenia som veľmi pozitívny človek. Energiu aj rozdávam, mám jej dosť.“ Podobný názor má aj Oto Klempíř. „Svoju prácu treba milovať. Uvedomujem si, že to nie je prípad 99% ľudí. V tom prípade sa na to vys...“ hovorí kat X Factoru.

Pre tých, ktorí si to nemôžu dovoliť, majú lepšie rady Ondřej Brzobohatý a Celeste Buckingham. „Mám na to jednu záležitosť, ktorá funguje – myslím na ten cieľ a proces je ľahší. Aj keď je to náročný proces, myslím na to, čo tým chcem dosiahnuť a potom si dokážem užívať aj ten proces,“ prezrádza svoje tajomstvo Ondřej a Celeste sa k nemu pridáva svojou troškou: „Jem zdravo a spím, keď môžem. Aj v šatni si ľahnem na hoďku.“

Čítajte viac:

Chceš byť hviezda? Oto Klempíř vie ako na to!

Sexidol Ondřej Brzobohatý: Učaruje slovenským fanúšičkám?

Exkluzívne FOTO z koncertu porotkyne X Factoru Celeste Buckingham!