Thomas Puskailer

Spevák a ochranca prírody Thomas Puskailer štartuje ECO ENERGY TOUR, študentov naučí šetriť energiou!

Populárny spevák, herec a moderátor Thomas Puskailer pripravil ďalší unikátny ekologický projekt s názvom ECO ENERGY TOUR. Minulé roky odohral stovky úspešných ekologických koncertov a pre veľký úspech sa rozhodol pokračovať. Tentokrát chce Thomas žiakom a študentom vysvetliť počiatky vzniku energie, proces jej výroby a dôležitosť využívania zelenej energie pre budúcnosť našej planéty. Zároveň deti naučí, ako ňou šetriť a zbytočne tak neplytvať týmto vzácnym zdrojom!

Thomas Puskailer patrí medzi ľudí, ktorým nie je ľahostajné životné prostredie. Rovnako ako svetové osobnosti Leonardo DiCaprio, Sting, Emma Watson, Cate Blanchett, Natalie Portman či Brad Pitt sa stará o osud našej planéty.

 „Projekt ECO TOUR funguje ako občianske združenie a robím ho už sedem rokov. Snažím sa deťom a študentom ukázať, ako môžu udržať našu planétu čistú a chrániť ju, pretože máme len jednu. Tento projekt robím popri svojich ďalších aktivitách, pretože mi záleží na tom, kde a ako žijeme. Kde bude vyrastať môj syn, ktorému chcem zanechať čisté životné prostredie,“ hovorí spevák, hudobník a otec Thomas Puskailer.

Tentokrát si Thomas Puskailer pre žiakov a študentov pripravil unikátny eko-výchovný projekt ECO ENERGY TOUR. Na koncerty si so sebou berie kopec super rekvizít, z ktorých budú deti aj ich učitelia nadšení!

 Nakrúcal som video pre slovenský startup, ktorý sa zaoberá energetickou optimalizáciou obnoviteľných zdrojov energie ako sú napríklad solárne panely. Práve tu som sa začal viac zaujímať o tému energie a jej šetrenia. Ja sám som sa dozvedel veľa nových informácií a preto považujem za potrebné sa o ne podeliť aj s našou mladšou generáciou. Oslovil som teda FUERGY a ECO ENERGY SHOW je na svete. Na koncertoch nebudú chýbať nadupané a interaktívne súťaže, pokusy, eko-fakty, nové eko-pesničky a na záver aj kvíz, v ktorom môžu deti vyhrať zaujímavé ceny,“ konštatuje sympatický Thomas Puskailer. 

Študenti sa môžu tešiť na hodinu plnú vedomosti, zábavy a hudby. Rovnako ako predtým si Thomas na turné pozval kolegov Martina Madeja a Ondreja Antálka.

„S chalanmi sme na úplne rovnakej eko-vlne. Robiť šou pre deti nás baví a všetci traja vidíme veľký potenciál takejto formy výchovy. Náš program naozaj dokáže deti vtiahnuť do deja, hrajú sa s nami hry, dávajú pozor, spievajú s nami a pri záverečnom kvíze lietajú z hľadiska správne odpovede z každej strany. Deti dokážu vyrobiť úžasnú atmosféru, ktorá nás vždy neskutočne nakopne. Na konci si všetci, vrátane učiteľov pospevujú naše chytľavé eko-piesne,“ s úsmevom prezradil Thomas Puskailer.

S ECO ENERGY TOUR plánuje Thomas Puskailer opäť obehnúť základné školy na celom Slovensku. Tentokrát štartuje na východe Slovenska.

 „Nesmierne nás teší rastúci záujem škôl o našu šou. Ohlasy od detí aj učiteľov sú fantastické a častokrát sa nám stáva, že si škola automaticky objednáva náš ďalší eko-program. Máme radosť, že učitelia vidia ako tento spôsob učenia funguje. Veríme, že to takto pôjde aj naďalej a ECO ENERGY TOUR sa stane výchovným programom číslo jeden na každej základnej škole na Slovensku,“ uzatvára optimisticky Thomas.

Koncerty sa organizujú v spolupráci so školou, ktorá zabezpečí priestor. Thomas Puskailer a jeho tím dodá skvelý program a technickú realizáciu, vrátane ozvučenia. Informácie nájdete a prihlásiť sa môžete na www.ecotour.sk alebo mailom na info@ecotour.sk. Aktuálne informácie sú na www.facebook.com/ecotoursk/ a www.instagram.com/ecotoursk/ 

ECO ENERGY TOUR 2019

16.9. POPRAD

17.9. KROMPACHY 

18.9. PREŠOV 

19.9. STROPKOV 

20.9. STROPKOV 

30.9. SOĽ 

1.10. VRANOV NAD TOPĽOU 

2.10. BYSTRE 

3.10. HLINNÉ 

14.10. ROVINKA 

15.10. ŠAMORÍN 

16.10. KOLLÁROVO

28.10 HORNÁ VES