Kandráčovci zaspievali skladbu Hallelujah v slovenčine: Z tohto budete mať zimomriavky!

Kandráčovci už onedlho vyrazia na koncertné šnúry a pri tejto príležitosti prijali pozvanie do Ranných novín, v ktorých prezradili, aké novinky si chystajú pre fanúšikov. Popri tom zahrali aj niekoľko skladieb a jednou z nich bola aj slovenská verzia svetoznámej skladby Hallelujah. A o zimomriavky či slzy v očiach nebola núdza...

Kapely Kandráčovci a Čechomor v roku 2022 spojili svoje sily a po prvý raz vyrazili na spoločné Česko-slovenské turné. Po obrovskom úspechu sa rozhodli v spolupráci pokračovať a tohtoročné leto opäť strávia v spoločnosti svojich fanúšikov. Skôr než vyrazia do jednotlivých slovenských miest, odpália zábavu na veľkolepom koncerte a krste v hlavnom meste. "Fanúšikovia sa môžu tešiť na tri silné hudobné vnemy v jednom, pretože nie je to obyčajný koncert. Bude to uvedenie do života nového albumu s názvom Kandráčomor - Kandráčovci a Čechomor. Je to nový terminus technicus na hudobnej scéne. My Kandráčovci odohráme samostatný koncert, potom odohrá kapela Čechomor samostatný koncert a na záver to bude spoločný koncert. Takže budú to tri koncerty v jednom. Veľmi sa na to teším, pretože z tohto spojenia ide obrovská emócia," hovorí Ondrej Kandráč o veľkolepom koncerte, ktorý bude spojený s krstom spoločného CD a LP Kandráčomor. Ten sa uskutoční už 22. apríla v Edison Parku v Bratislave. Okrem takmer troch hodín skvelej hudby sa priaznivci týchto kapiel môžu tešiť aj na krstných rodičov albumu s naozaj zvučnými menami.

Kandráčovci Zdroj: TV JOJ

Albumy uvedú do života herci Nela Pocisková a Braňo Deák. "Veľmi dobre nám to zafungovalo na nakrúcaní Silvestra Všetko čo mám rád 2022/23, kde boli našimi hosťami. Bola to veľká energia, živel, preto sme ich oslovili. Sme vďační, že prijali túto úlohu a tento koncert spestria a oživia," teší sa primáš Kandráčovcov. Turné Kandráčomor odštartuje 16.6 vo Východnej a počas leta odohrajú koncerty 14.7 v Nových Zámkoch, 15.7 v Detve, 20.7 v Starom Tekove a 11.8 na Šírave.

Kandráčovci a Cechomor Kandráčovci a Čechomor už onedlho vyrazia na spoločné turné.

Pri príležitosti blížiaceho sa krstu i štartu koncertných šnúr prišli Kandráčovci do Ranných novín, aby divákom prezradili, aké novinky si pre nich chystajú. Veľkým prekvapením bolo, keď v živom vysielaní okrem iných zaspievali aj svoju slovenskú verziu svetoznámej skladby Hallelujah, ktorú pôvodne naspieval Leonard Cohen. Kombinácia legendárnej hudby, krásneho textu a silných hlasov jednotlivých členov kapely doslova vyvoláva zimomriavky. Čo poviete?