Odmieta plastiky aj chémiu, napriek tomu vyzerá perfektne: Ako to Kate Winslet robí?

Kate Winslet tento rok oslávila štyridsaťosem rokov, no jej výzor jej závidia aj tridsiatničky. Herečka, ktorú preslávila rola vo filme Titanic, je zástankyňou prirodzenej krásy. Z jej kozmetických rutín by sa mala učiť nejedna žena. Minimálne preto, že chce pred päťdesiatkou vyzerať tak zdravo ako Kate! 

Blondínka nepoužíva nadmerné množstvo kozmetiky, ale vždy staví na overenú klasiku, v jej kúpeľni nájdete len niekoľko prípravkov, ktoré používa už roky. Samozrejmosťou pre ňu je sa večer dôkladne odlíčiť a na noc si dokonca necháva otvorené okno, aby jej do izby prúdil čerstvý vzduch. Ráno si pleť po sprche umyje studenou vodou, znie to možno drasticky, no pleť to dokonale prekrví a napne. O svoj make-up sa stará zväčša úplne sama. "Rada veci okolo seba udržujem čo najviac normálne, takže mi nevadí nalíčiť sa sama. Vystačím si s ľahkým make-upom, natočím si riasy pomocou klieští a použijem balzam na pery. Občas mám v taške riasenku," uviedla v rozhovore pre britský Vogue.

​Základom nie je len starať sa o pleť zvonka, ale Kate dobre vie, že jej treba dodávať výživu dostatočným pitným režimom a zdravou stravou v podobe zelenej zeleniny. Alkohol pred dôležitou akciou úplne odmieta piť. Voľný čas trávi v prírode, cvičí jógu či ľahké fitness cvičenie. Britka nevynecháva úprimný úsmev, pretože dobre vie, že šťastie sa na tvári vždy odzrkadlí! 

Sledujte Prázdniny s Kate Winslet dnes o 20:35 na JOJke!

Tagy: Kate Winslet