Neviete, či ísť na párty tohto leta? Pozrite si oficiálny plagát k festivalu Lovestream 2024!

16. augusta sa už nevedia dočkať všetci priaznivci súčasnej hudby. V tento deň vypukne veľká letná párty v našom hlavnom meste. My vám teraz predstavíme oficiálny plagát k Lovestream festivalu 2024!

Austrália, Taliansko, Holandsko, Veľká Británia, Spojené štáty americké, Slovinsko či Nemecko. Lovestream festival prináša hudobné hviezdy z celého sveta!

Tento rok sa máte na čo tešiť. Vonku sú už mená všetkých interpretov, ktorých môžete na Lovetream festivale 2024 zažiť naživo. V piatok 16. augusta vás čakajú na hlavnom stage interpreti 50 Cent, RITA ORA, CALIN & VIKTOR SHEEN, DENNIS LLOYD, ROSA LINN, JOKER OUT a ďalší. V sobotu vystúpia umelci DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE, MACKLEMORE, WELSHLY ARMS, GIMS, DIANAH KAY a iní. Nedeľa bude patriť týmto hudobníkom: TIESTO, RAY DALTON, TOM WALKER, THE KOLORS, FAST BOY, CYRIL, čo zďaleka nebude všetko. Okrem toho každý deň párty pod letnou oblohou bude pokračovať na Electronic stage, kde vystúpia ďalší umelci, ktorí možno patria aj medzi vašich obľúbených. Vonku sú už nielen mená a všetky ceny lístkov, ale aj oficiálny plagát! 

Zdroj: TV JOJ

predaji na oficiálnej stránke festivalu Lovestream nájdete trojdňové ceny lístkov aj jednodňové typy lístkov.