Archív sleduj epizódy online

Novinky / buďte stále v obraze

Turjanová a Jackuliak 1 - Dr. Dokonalý Turjanová a Jackuliak iba v spodnom prádle! Posledná epizóda 2. série Dr. Dokonalého prinesie aj takéto pikantné zábery.
Dr. Dokonalý - Ťažký prípad Na pokraji zrútenia: Zblížia súperov z nemocnice osobné problémy? Ludsky sa nevie vyrovnať so smrťou otca. Vanda musí presvedčiť brata na operáciu.
Dr. Dokonalý - Otec Dokonalý má problémy! Aj Ludsky je len človek!
Dr. Dokonalý - Dieťa Ludsky sa balí! Daniel sa vyhráža odchodom z nemocnice, zatiaľ čo pod dohľadom doktorky Kovalyk zomiera tehotná študentka.
Dr. Dokonalý - Vysoké napätie Zabilo ho vysoké napätie! Brat obete tvrdí, že žiadne predpisy porušené neboli. Pomôcť mu má Dr. Ludsky.
Dr. Dokonalý - Krv Operácia? Boh si to neželá Operácii zranenej študentky bránia jej vlastní rodičia, ktorým to nedovoľuje náboženské presvedčenie.
Chlapská záležitosť Dr. Dokonalý Stal sa z Richarda vrah? Smrť mladej ženy vyvoláva príliš veľa otáznikov. Je za ňu zodpovedný Danielov kamarát a riaditeľ nemocnice, Richard?
Ožiarený Dr. Dokonalý Nezabije ťa leukémia, zabijem ťa ja! Na TV JOJ dnes štartuje druhá séria seriálu Dr. Dokonalý.
Dobrá smrť - Dr. DOkonalý Dobrá smrť!? Dr. Ludsky prešetruje prípad údajnej eutanázie postihnutého chlapca.
Tetovanie - Dr. Dokonalý Smrtiace tetovanie na tele prudérnej učiteľky? Daniel Ludsky musí objasniť úmrtie utiahnutej učiteľky, ktorej na intímnom mieste objavia zapálené tetovanie.