- 22.03.2026 - 06:30
- Autor Michaela Rovenská
Dominika CIBULKOVÁ robí počas rozvodu veľké ZMENY: Oslava pre dcéru NINKU akú nikto NEČAKAL!
Bývalá tenistka Dominika Cibulková prechádza náročným obdobím rozvodu, no napriek tomu nezabudla na to najdôležitejšie – svoju rodinu. Narodeniny malej Ninky tentoraz oslávili úplne inak, než boli fanúšikovia zvyknutí.
Dominika Cibulková ešte donedávna pôsobila s Michalom Navarom ako dokonalý pár. Spoločné momenty, rodinné oslavy aj luxusné eventy patrili k ich životu. Dnes je však všetko inak. Manželstvo sa rozpadlo a obaja sa rozhodli ísť každý vlastnou cestou. Sama Dominika to potvrdila slovami: „Spolu s Michalom sme sa po dlhšom období rozhodli ísť každý svojou cestou. Nebolo to ľahké rozhodnutie, stále však zostávame rodičmi našich detí, ktorí sa vzájomne rešpektujú. Deti sú a vždy budú našou najväčšou prioritou.“ Zároveň priznala, že situácia je pre nich náročná, najmä pod drobnohľadom verejnosti.
Narodeniny bez luxusu
Práve preto mnohých prekvapilo, ako vyzerali tretie narodeniny ich dcéry Ninky. Kým minulý rok išlo o veľkolepú oslavu v bratislavskom Primaciálnom paláci, tentoraz zvolila úplne iný prístup. Žiadne pompézne priestory, žiadny prepych. Oslava sa konala doma. Dominika to vystihla jednoducho: „Stačí vám iba 330 balónov a radosť je na svete.“ A práve to bol moment, ktorý mnohých chytil za srdce. Menej okázalosti, viac skutočnej radosti.
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Nový muž po jej boku
Popri tom všetkom sa však v jej živote objavila aj nová láska. Dominika Cibulková sa už neskrýva a po jej boku sa objavuje nový partner Tibor Vincze, s ktorým sa ukázali aj na verejnosti. Zdá sa, že po turbulentnom období si postupne skladá život nanovo – a podľa všetkého si nastavuje aj nové priority.
Rodina na prvom mieste
Aj keď sa jej život otočil o 180 stupňov, jedno ostáva nemenné – deti. Ninka oslávila svoje tretie narodeniny možno skromnejšie, no o to srdečnejšie.
- 22.03.2026 - 06:30
- Autor Michaela Rovenská
- Tagy: Narodeniny , Dcéra , Dominika Cibulková