- 18.11.2025 - 22:31
- Autor redakcia
V siedmom nebi potvrdilo silný výkon: záverečná epizóda bola opäť najsledovanejším nespravodajským programom soboty
Finále emotívnej relácie V siedmom nebi, ktoré TV JOJ odvysielala v sobotu, uzavrelo tohtoročnú sériu vo veľkom štýle. Počas piatich sobotných večerov si formát s Vilom Rozborilom stabilne držal výborný výkon aj pozornosť divákov, pričom záverečná epizóda s príbehom kulturistu Adama Cibuľu opäť dosiahla pozíciu najsledovanejšieho nespravodajského programu večera. Siedme nebo pod režisérskou taktovkou Petra Núñeza citlivo a pritom profesionálne otváralo ťažké témy, dávalo hlas ľuďom na hrane síl a menilo ich príbehy na nové začiatky.
Štart vo veľkom štýle
Emotívny návrat relácie V siedmom nebi sa po svojom štarte stal najsledovanejším programom soboty. V univerzálnej cieľovke dosiahla prvá epizóda sledovanosť až 10,2 % (Rtg%) a trhový podiel 28 % (Shr%), pričom zasiahla až 748-tisíc divákov (AvRch000). Silno rezonoval príbeh herečky Eleny Podzámskej, ktorá po osobnom boji s alkoholom a liečení prehovorila pred televíznymi kamerami prvýkrát po rokoch.
Zaujal tiež prípad 25-ročného Nikolasa, ktorého v detskom domove zbavili svojprávnosti po tom, čo mu namerali IQ 47. Napriek celoživotnému záujmu o meteorológiu a astronómiu a vlastným predpovediam počasia bol systémom degradovaný. Výsledok IQ testu cez Mensa Slovensko však šokoval – Nikolasovo IQ je 115, teda vyššie, než má 84 % populácie krajiny.
Stabilný výkon ďalších častí
Zaujímavé čísla si pripísala aj druhá časť tohtoročnej rodinnej šou. V univerzálnej cieľovke dosiahla sledovanosť 6,8 % (Rtg%) a trhový podiel 19,2 % (Shr%) so zásahom 561-tisíc divákov (AvRch000).
Dušičková mimoriadna epizóda mala sledovanosť 9 % (Rtg%) a trhový podiel 25,5 % (Shr%), pričom zasiahla 653-tisíc divákov (AvRch000). Tretia časť formátu ponúkla tri výnimočné príbehy spojené témou straty, nádeje a odvahy žiť ďalej.
Jeden z nich sa týkal aj rodiny nezvestného novinára Paľa Rýpala, ktorý zmizol pred sedemnástimi rokmi. Jeho sestra Iveta verí, že sa po rokoch čakania konečne dozvie pravdu a bude môcť brata dôstojne pochovať. Nové odhalenia z Maďarska jej prinášajú nádej, že sa tragický príbeh rodiny uzavrie.
Štvrtá epizóda dosiahla v CS 12+ sledovanosť 8,8 % (Rtg%) a trhový podiel 24,2 % (Shr%). Formát zasiahol v tomto publiku viac ako 604-tisíc divákov (AvRch000) a v obidvoch skupinách sa stal najsledovanejším nespravodajským programom soboty.
Vo finále zarezonoval príbeh Adama Cibuľu
V piatej – finálovej - epizóde ponúkla JOJka príbeh kulturistu Adama Cibuľu. Päťnásobný majster Európy a dvojnásobný bronzový medailista z majstrovstiev sveta žil bez vody, plynu a elektriny v zdevastovanom dome pri železničnej stanici v Hnúšti. Za krachom úspešného športovca bol alkohol, ktorý ho stiahol na dno a pripravil o rozbehnutú športovú kariéru. Relácia Adama Cibuľa opäť postavila na nohy. Vďaka podpore Karlosa „Terminátora“ Vémolu má na dva roky zaplatené bývanie a pomaly pripravuje veľký návrat na súťažné pódiá. Výsledkom jeho niekoľkomesačnej prípravy, ktorú už začal s trénerom Dušanom Ďubekom, bude budúcoročný európsky šampionát v Španielsku, kde bude Cibuľa súťažiť v kategórii nad 60 rokov. V univerzálnej cieľovke dosiahlo finále relácie sledovanosť 8,4 % (Rtg%) a trhový podiel 23,5 % (Shr%), pričom epizóda zasiahla 628-tisíc divákov (AvRch000). Relácia sa tak opäť stala najsledovanejším nespravodajským programom soboty.
Relácia V siedmom nebi sa týmto výkonom právom zaradila k najúspešnejším jesenným programom TV JOJ. Na televízne obrazovky sa vráti budúci rok
- 18.11.2025 - 22:31
- Autor redakcia