- 27.01.2026 - 12:10
- Autor redakcia/MH
Prvý spoločný záber je na svete: Dominika Cibulková SAMA zverejnila muža, s ktorým je spájaná!
Manželstvo Dominiky Cibulkovej sa otriasa v základoch. Muž, s ktorým ju vídali ako rodinného priateľa, sa dnes čoraz častejšie objavuje v jej byte. Je tu však jeden záber, ktorý bývalá tenistka zverejnila sama.
Muž po jej boku nie je žiadny neznámy
Fotografie, na ktorých Dominika Cibulková vchádza do svojho bytu v centre Bratislavy s podnikateľom Tiborom Vinczem, spustili lavínu otázok. Nešlo však o náhodné stretnutie – podľa zistení portálu Šport24.sk, ktorý zábery priniesol ako prvý, sa tento muž v jej byte objavoval opakovane a na luxusnej adrese mal dokonca prespávať.
Zaujímavé pritom je, že Vincze nie je cudzím človekom v ich životoch. Práve naopak – ide o dlhoročného rodinného priateľa, s ktorým sa Dominika pozná roky. Ich deti navštevujú rovnakú škôlku a Vincze dokonca v minulosti podnikal s jej manželom Michalom Navarom.
Dominika Cibulková a Tibor Vincze: Spolu aj na oslave dcérkiných narodenín
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Podľa dostupných informácií sa Tibor Vincze objavil aj na oslave narodenín Dominikinej dcéry Ninky v minulom roku. Na sociálnych sieťach sa navyše objavili spoločné zábery, ktoré dnes v novom kontexte pôsobia výrazne inak než kedysi.
To, čo ešte nedávno vyzeralo ako priateľské rodinné vzťahy, dnes vyvoláva otázky, kedy sa hranica medzi priateľstvom a niečím viac prekročila.
Tibor Vincze na oslave narodenín dcéry Dominiky Cibulkovej
Zdroj fotky Instagram/Dominika Cibulková
Kríza, o ktorej Dominika Cibulková sama hovorila
Dominika Cibulková už minulý rok otvorene priznala, že v manželstve riešia vážne problémy. Rozvod však vtedy kategoricky odmietla.
„Bude to už niekoľko mesiacov, čo riešime tieto veci. Myslím si, že v týchto veciach je veľmi dôležitá komunikácia. Keď majú dvaja ľudia správne nastavenú komunikáciu, dokážu vzniknuté problémy spoločne vyriešiť,“ povedala pre Šport24.sk.
Zároveň priznala, že ich fungovanie sa výrazne zmenilo: „Netrávime spolu už toľko času ako v minulosti. Teraz to máme trochu inak. Niekedy beriem deti na krúžky ja, potom má svoj čas na deti Michal. Čas máme rozdelený, ale aj spoločný.“
Nevera? Nevyvrátila ju
V jednom z neskorších rozhovorov pre spomínaný portál Dominika nepoprela možnú neveru, no zdôraznila, že ide o súkromnú vec, ktorú nechce riešiť verejne. Teraz však situácia nabrala nový rozmer – fotografie, opakované stretnutia a prepojenie rodín vyvolávajú ďalšie otázky.
Reakcia, ktorá ešte len príde
Po zverejnení najnovších záberov sa Cibulková rozhodla na istý čas mlčať a pripraviť si stanovisko. „K situácii sa vyjadrím v najbližších dňoch. Do tej doby sa nebudem vyjadrovať, ďakujem,“ odkázala.
- 27.01.2026 - 12:10
- Autor redakcia/MH
- Tagy: Michal Navara , Dominika Cibulková