TOTO si určite nenechajte ujsť! Do relácie Milujem Slovensko mieri slovenská HUDOBNÁ ŠPIČKA!

Relácia Milujem Slovensko prinesie tento týždeň špeciálnu epizódu plnú hudobných hviezd. V tímoch kapitánov Adely Vinczeovej a Sajfu sa predstavia Kali, Matúš Kolárovský, Tina, Lina Mayer, Adam Murin či Ján Ďurica. Diváci sa môžu tešiť na jednu z najzábavnejších častí, v ktorej bude práve Kali terčom nejedného vtipu.

Spevácke hviezdy v akcii 

Obľúbená šou Milujem Slovensko prinesie tento týždeň epizódu, ktorá poteší najmä fanúšikov hudby. V štúdiu sa totiž stretnú známe spevácke mená slovenskej scény a spolu s kapitánmi tímov sa pustia do súbojov plných otázok, zábavy a nečakaných momentov. 

V tímoch Adely Vinczeovej a Sajfu sa predstavia napríklad Kali, Matúš Kolárovský, Tina, Lina Mayer, Alan Murin či Adam Ďurica. Atmosféru ako vždy doplní moderátor Martin Nikodým, ktorý bude dohliadať na priebeh celej súťaže. 

Kali pod paľbou vtipov 

Najviac pozornosti však počas večera pritiahne práve Kali. Populárny raper totiž prizná, že účasť v šou preňho nie je úplne jednoduchá a cíti poriadny stres. 

Práve to sa stane zdrojom mnohých vtipných momentov. Ostatní hostia si totiž z Kaliho napätia budú robiť žarty a počas večera sa tak stane terčom nejedného doberania. Výsledkom je množstvo spontánnych reakcií, smiechu a momentov, ktoré sa len ťažko dajú naplánovať. 

Jedna z najzábavnejších epizód 

Špeciálna spevácka zostava prinesie do relácie energiu, ktorú diváci dobre poznajú z koncertov a pódií. Keď sa však hudobné hviezdy ocitnú v úlohách súťažiacich, vznikajú situácie, ktoré sú často ešte zábavnejšie než samotné vystúpenia. 

Aj preto tvorcovia sľubujú jednu z najlepších epizód tejto sezóny, v ktorej nebude núdza o dobrú náladu, hudbu ani nečakané momenty. 

Reláciu Milujem Slovensko sledujte v piatok o 20.40 na JOJke.  

Tí najnedočkavejší si ju môžu pozrieť aj v predstihu na platforme JOJ play.  

Slobodne a bez záväzkov

Sledujte svoje obľúbené relácie naživo ale aj v predstihu

Prehrať