Lucky room

O relácii

Ak máte radi vedomostné hry, hravo zvládate adrenalín, máte chuť sa s nami v štúdiu zabaviť a prísť k veľkým peniazom, ste na správnej adrese.

Na obrazovky JOJky prichádza nová vedomostná televízna hra Lucky room, v ktorej pôjde o skutočne veľké výhry! K výhre sa dostane každý, kto sa chce zabaviť, zároveň dokáže aj poriadne riskovať a nemá zábrany zodpovedať na akúkoľvek vedomostnú otázku. V každej epizóde si zmerajú sily traja hlavní hráči, ktorých úlohou je odpovedať na vedomostné otázky. Každého hráča budú v špeciálnej miestnosti zvanej „lucky room“ podporovať jeho rodinní príslušníci alebo priatelia. Práve jeho „parťáci“ zohrajú dôležitú úlohu, pokiaľ hráč správne zodpovie otázku, pretože práve oni budú „rozhodovať“ o výške jeho výhry. Najdôležitejší moment je práve finále, pretože vďaka finálovej otázke sa bude hrať o tie najväčšie a najrozhodujúcejšie výhry. Vedomostná televízna hra plná adrenalínu, ale aj obrovských výhier je tu!

Odvážlivec, ktorý sa postaví k nášmu hernému pultu bude musieť odpovedať na zopár otázok. Po každej otázke príde vyhodnotenie a následne najbližší priatelia alebo rodinní príslušníci budú vyberať výšku sumy, ktorá vám bude pripočítaná. Platí pravidlo: Čím viac správnych odpovedí, tým viac peňazí pribudne na vašom účte. Ale pozor! Absolútny víťaz sa na konci relácie zúčastní ešte na riešení finálovej otázky! A tá bude odpoveďou na to, koľko peňazí sa v skutočnosti pripíše na váš účet. Je na vás, koľko toho viete a ako viete zariskovať.

Štatút súťaže