Pozrite si finalistky Miss Slovensko 2021 detailnejšie: Máme pre vás portrétové fotky!

Prestížna súťaž krásy Miss Slovensko sa v stredu 12. mája prehupla do 26. ročníka, keď v jednom z bratislavských hotelov ukázala finálovú dvanástku pre rok 2021. Organizátori už zverejnili ich prvé oficiálne fotky a vy si ich tak môžete lepšie obzrieť!

Dvanásť finalistiek 26. ročníka Miss Slovensko pre rok 2021 médiám po prvý raz predstavil riaditeľ súťaže Michael Kováčik spolu s moderátorkou tlačovej konferencie Alexandrou Pavlovič Hinkovou v stredu 12. mája. Dievčatá uchádzajúce sa o korunku Miss Slovensko 2021 majú pred sebou tri náročné mesiace, počas ktorých musia na sebe zapracovať, aby počas finále mohli naplno zažiariť. Sú medzi nimi modelky, ale aj dievčatá, ktoré s modelingom zatiaľ vôbec neprišli do kontaktu.

Hoci sú dievčatá z rôznych kútov našej krajiny úplne rozdielne, spája ich jeden sen – stať sa kráľovnou krásy. Táto túžba sa však naplní len jednej z nich a to počas finálového večera, ktorý sa uskutoční 7. augusta. V priamom prenose ho, ako každý rok, budeme vysielať v hlavnom vysielacom čase. ,,Verím, že to bude opäť skvelý tím. Tento rok bola v semifinále naozaj silná konkurencia, keďže sa nám prihlásilo oveľa viac dievčat ako v predchádzajúcich rokoch. Držím finalistkám palce a verím, že budú ďalšou posilou značky Miss Slovensko,“ povedal Michael Kováčik. Dvanásť finalistiek absolvovalo v uplynulých dňoch prvé oficiálne fotografovanie s renomovanou fotografkou Petrou Ficovou, užili si starostlivosť vizážistiek GOSH Copenhagen, hairstylistov z XOXO Body & Mind či mediálny tréning s Alexandrou Pavlovič Hinkovou, ktorú poznáte z relácií Top Star či Ranné noviny.

Finalistky MISS Slovensko 2021:

1.Soňa Matiová – 18 rokov, Košice/Čaňa
2.Barbora Minárová – 20 rokov, Banská Bystrica
3.Sophia Hrivňáková – 21 rokov, Banská Štiavnica
4.Sylvia Šulíková - 24 rokov, Bratislava
5.Gréta Sobeková – 23 rokov, Bardejov
6.Ester Porubcová – 23 rokov, Žilina
7.Jana Vozárová - 20 rokov, Púchov
8.Júlia Ivanová - 19 rokov, Prešov
9.Barbora Matejková - 19 rokov, Trenčín
10.Soňa Vysocká - 19 rokov, Košice
11.Lucia Nováková – 20 rokov, Michal nad Žitavou
12.Lujza Kalčoková - 19 rokov, Banská Bystrica