novy-zivot_header

Nový život

Traja najlepší kamaráti a bývalí spolužiaci Dušan, Pavol a Lucia sa rozhodnú ukončiť svoje dobre rozbehnuté športové kariéry v tom istom momente. Každý z nich však z iného dôvodu. Kvôli rodine, zraneniu, či len z túžby po zmene. Všetci traja sa ocitnú na začiatku ich nového života a musia si vybrať cestu, po ktorej sa ďalej poberú.

Dušan má hokeja plné zuby, niekoľko zubov vybitých, ozýva sa vek a zanedbaná rodina. Osud ho zavedie na gymnázium, kde sa zamestná ako učiteľ. Paľo musí prestať s milovaným futbalom kvôli zraneniu, ktoré si zapôsobil svojim voľnomyšlienkárskym životom a vyzerá to tak, že všetko, na čo siahne, je zaručený neúspech.

Lucia túži seknúť s futbalom a založiť si rodinu, aj keď si to spočiatku odmieta priznať. Osud jej však do cesty prihrá krčmu v rodnom Trenčíne, ktorú sa v slabej chvíli rozhodne kúpiť. Seriál sleduje, ako sa naši traja hrdinovia vyrovnávajú s veľkými životnými zmenami, ako sa mení ich vzťah k rodine a záväzkom, ale aj ako si konečne užívajú všetko, čo si kvôli profesionálnemu športu odopierali.

Hlavnými predstaviteľmi sú: HELENA KRAJČIOVÁ, MILO KRÁĽ, ALEXANDER BÁRTA, HENRIETA MICKOVIČOVÁ, ALŽBETA STANKOVÁ, MAX BOLF, JOZEF VAJDA, JÁN JACKULIAK, IVAN KRÚPA a ďalší