Dwayne Johnson je aj po 50-tke samý sval: WOW, ten chlap musí v posilňovni aj spávať!

Americký hrdina, ktorého môžete sledovať najmä v akčných úlohách nepoľavuje v cvičení ani po päťdesiatke. Práve naopak, do cvičenia sa hrnie ešte s väčším nadšením!

V jeho filmovom portfóliu nájdete množstvo filmov, kde si zahral akčných hrdinov. Niet sa čomu čudovať, keď sa pozriete na jeho zjav, len ťažko by ste mu pridelili inú úlohu. Dwayne Johnson sa netají tým, že strávi v posilňovni každý deň niekoľko hodín, ak mu to je ho práca umožňuje a nepoľavil ani po 50. narodeninách. Svedčia o tom jeho videá a fotografie na sociálnej sieti, ktoré pravidelne aktualizuje o to, ako aktuálne jeho telo vyzerá!

Málokto tuší, že je Dwayne okrem herca tiež profesionálny wrestler, ktorý pôsobí vo World Wrestling Entertainment, čo je profesionálna organizácia združujúca ​zápasníkov. Fyzické násilie však vôbec nie je jeho priateľom a využíva ho len ako súčasť práce. Herec je predovšetkým milujúcim otcom troch dcér. Prvá dcéra, Alexandra, má už po dvadsiatke a herec ju má z prvého manželstva. Z druhého manželstva so speváčkou Lauren Hashian má ďalšie dve dievčatá - Jasmine a Tianu! 

Zdroj: Profimedia

Sledujte film Expedícia: Džungľa s Dwayneom dnes o 20:35 na JOJke!