- 12.11.2025 - 19:57
- Autor Lenka Filipová
Čeky je ozajstný hudobný génius: Pozrite sa na jeho famóznu improvizáciu v Inkognite!
Marián Čekovský je nesmierne talentovaný hudobník a každé Inkognito spestruje nielen svojím humorom, ale aj svojou muzikálnosťou. Ukázalo sa to aj v jednej z uplynulých častí, v ktorej si vyskúšal hru na píšťalu a predviedol geniálne vystúpenie!
Čekyho poznáme z televíznych obrazoviek ako hádača z Inkognita, no v prvom rade je to famózny a nesmierne talentovaný muzikant. Svoje nadanie často predvádza aj v obľúbenej relácii a stalo sa tak aj v jednej z minulých časti.
Čeky je hudobník telom aj dušou
Do štúdia prišiel hosť, ktorý vyrába píšťaly. Niektoré zo svojich výrobkov priniesol aj ukázať a Čeky si jednu z nich chcel, samozrejme, vyskúšať. Spolu s hosťom sa v štúdiu postavili vedľa seba a začali hrať. Po chvíli to spoločne poriadne rozbalili a divákov okamžite dostali do varu.
Nadšene im tlieskali a kričali na plné hrdlo. Nuž, takto to vyzerá, keď má niekto talent. Čeky je skrátka hudobník telom i dušou.
Sledujte obľúbené Inkognito každý pondelok o 20:40 na JOJke alebo kedykoľvek na JOJ Play!
- 12.11.2025 - 19:57
- Autor Lenka Filipová
- Tagy: Čeky , Marián Čekovský , Inkognito
Zdena Studenková v Inkognite zaťala do živého: Jej slová dokonale opisujú slovenskú realitu!
Hádači i stevard Marek plakali od smiechu: Prečo je biznis trieda v lietadlách taká drahá?
Mišo Hudák vytiahol poriadne čierny humor: Tieto slová by ste od lekára nechceli počuť!
Snažia sa vám na dovolenke miestni neustále niečo nanútiť? Skúste fintu od Miša Hudáka!