-
23.11.2025 - 06:00
- ·
- Autor redakcia/MPR
Herečka Táňa PAUHOFOVÁ o šikane v škole: Nebola obľúbená a mala to ŤAŽKÉ!
V talkšou A SME TU sa herečka Táňa Pauhofová prvýkrát otvorene dotkla témy, ktorá poznačila jej školské roky. Redaktorom na autistickom spektre priznala, že šikana a neprijatie boli súčasťou jej dospievania.
Redaktori v talkšou A SME TU sa pýtajú inak, než sú diváci zvyknutí. Ich otázky sú ľudské a priamočiare. A to je dôvod, prečo tu Tána Pauhofová otvorila aj jednu zo svojich najťažších životných tém – neprijatie v detstve a šikanovanie v škole.
Ako sa formovala
Herečka priznala, že nepatrila medzi obľúbené deti. Nebolo to pre ňu jednoduché a v epizóde hovorila o tom, ako tieto skúsenosti formovali jej pohľad na svet aj hodnoty, ktorými dnes žije. Redaktori na jej slová reagovali s obdivuhodnou citlivosťou a empatiou, ktorou je tento formát taký jedinečný.
Jej odpovede na otázky o šikane si môžete pozrieť vo videu vyššie. Celá epizóda s Pauhofovou je dostupná aj na JOJ Play.
O týždeň v sobotu sa diváci môžu tešiť na lyžiarku Petru Vlhovú, ktorá podobne ako Pauhofová, odhodí svoje zábrany a s otvoreným srdcom bude redaktorom na autistickom spektre odpovedať na ich dotazy. Túto časť si nenechajte ujsť už v sobotu 29. novembra na JOJke o 20:40.
V každej epizóde A SME TU sa 27 redaktorov na autistickom spektre rozpráva so známymi osobnosťami zo sveta umenia, športu či spoločenského života. Rozhovory sú otvorené, neformálne, dojímavé aj zábavné — vždy však ľudské a bez filtrov.
- 23.11.2025 - 06:00
- ·
- Autor redakcia/MPR
- ·
- Tagy: šikana , Táňa Pauhofová , A SME TU
A SME TU
ČO si z talkšou odniesla a PREČO na to NIKDY nezabudne: VLHOVÁ o tom, čo jej A SME TU dalo!
Marián Čekovský v A SME TU odhaľuje: „Prečo sme so sestrou žili u sociálnych pracovníkov?!“
VLHOVÁ prekvapila úprimným vyznaním: PREČO aj napriek úspechom a skvelej kariére nie je ŠŤASTNÁ?!
VLHOVÁ dojatá z krásnej ponuky v A SME TU: Stala sa KRSTNOU MAMOU priamo pred kamerami