- 23.05.2016 - 10:30
Kde bola roky sociálka? Deti žili s matkou, ktorá striedala partnerov a brala drogy!
Súrodenci sa na to museli pozerať...
Prostredníctvom relácie V siedmom nebi sme sa už doposiaľ dozvedeli o mnohých príbehoch, pri ktorých sme len nechápavo krútili hlavou. Nad príbehom, ktorý vám prinesieme už túto stredu, sa vám však zastaví rozum. Neďaleko Bratislavy, v mestečku Bernolákovo, sa totiž za dverami jedného bytu niekoľko rokov odohrávali scény ako z amerického filmu. Manželia sa rozviedli a muž po tom začal žiť svoj vlastný život. Matka ostala s deťmi, ale dá sa povedať, že tiež žila svoj vlastný život. Deti pri nakrúcaní prezradili, že matka si domov vodila stále iných chlapov, s ktorými spávala. Do kuchyne ich nepúšťala, pretože tam nad sporákom na sklíčku nahrievala biely prášok, ktorým boli drogy. „Pýtal som sa, kde bola sociálka? To si nikto nevšimol? O tomto sa nikto nedozvedel? To trvalo celé roky. Skončilo to tak, že to rodina nevydržala a zobrala tie decká k sebe. Sestra ich otca ich má v náhradnej starostlivosti. Ústrednou postavou budú tieto deti a Kali. Ja som už dávno nevidel, že keď sa niekde objaví známy človek, ako sa ľudia dokážu tešiť. To je nádherné,“ povedal moderátor Vilo Rozboril.
Sledujte reláciu V siedmom nebi každú stredu o 20:35 na JOJke!
Autor: Lenka Filipová
- 23.05.2016 - 10:30
Pamätáte si Rómku Timejku zo Siedmeho neba? Dievča z osady si splnilo svoj veľký sen!
Prešla si peklom, dnes hovorí, že je šťastná: Elena Podzámska dáva nádej mnohým ľuďom!
Elena Podzámska má za sebou životný míľnik: V splnenie tohto sna už možno ani nedúfala!
Nikolas zo Siedmeho neba je konečne svojprávny: Emotívne slová o tom, čo práve prežíva!