-
28.03.2011 - 13:33
Zuzka z Paneláku štartuje spevácku kariéru
Zuzka Marušinová, ktorá v Paneláku stvárňuje bývalú Patrikovu frajerku, nie je len herečkou, najnovšie predstavila svoj prvý singel, ktorým chce naštartovať svoju spevácku kariéru.
Zuzka sa pod umeleckým menou Sue predstavila na hudobnej scéne so svojim prvým singlom. Volá sa Zas a znova a je o živote mladého dievčaťa. „Hlavnú hrdinku piesne by som opísala ako mladú, emancipovanú, dynamickú, sexi, citlivú, ale zároveň i rázne idúcu za svojim cieľom, vrátane vlastného zmyslu pre módu. Myslím si, že každá baba sa v tom v istej miere nájde. Niekedy je nám do plaču, niekedy máme chuť pretancovať celú noc. Jednoducho, to sme my ženy,“ povedala na svoj debutový singel Zuzka.
Sue sa nebráni tvrdeniam, že pieseň je napísaná povrchne. „Diskusia o povrchnosti skladby je pre mňa bezpredmetná, lebo celá pieseň je o zábave. Ak si niekto chce zapnúť doma hudbu a diskutovať o nej, nepustí si Zas a znova, pretože moja hudba je o užívaní si,“ zdôraznila Sue. A napriek tomu, že si Zuzka rada zaspieva francúzsky šansón a vypočuje jazz, chce sa uberať práve cestou zábavy.
Prvý singel Zuzky Marušinovej Zas a znova si môžete vypočuť v priloženom videu.
- 28.03.2011 - 13:33
Z Terezky zo seriálu Panelák je žena mnohých TALENTOV: Z jej SPEVU vám naskočí husia koža!
Pamätáte si usmievavého Imra zo seriálu Panelák? Pozrite, ako sa ZMENIL! Spoznávate ho?
Hviezda seriálu PANELÁK sa už neudržala: Pustila sa do politikov, TOTO nemyslíte vážne!
Robo Jakab je ZMENENÝ na nepoznanie: „Nová práca, nový image.“ A fešák z Paneláku je fuč?!