- 09.09.2009 - 13:12
Panelák: 292. Studený čumák
292. Studený čumák
Jakub (VLADO KOBIELSKY) naďalej bojuje s Ivankou (DIANA MÓROVÁ), Jarmilu (HANA GREGOROVÁ) odmieta umiestniť v sanatóriu. U Zdeny (BARBORA ŠVIDRAŇOVÁ) a Barči (ERIKA HAVASIOVÁ) je záujemkyňa o podnájom, dievčatám sa nepozdáva. Janka (BOŽIDARA TURZONOVOVÁ) Emilovi (JURAJ SLEZÁČEK) odpustila, opäť začala variť. Zuzana (HEŇA MIČKOVICOVÁ) je spočiatku proti tomu, aby Nina (ELENA PODZÁMSKA) opatrovala deti, nakoniec uzná, že nemajú inú možnosť.
Imro (BRAŇO BYSTRIANSKY) a Angelika (DANA MACKOVIČOVÁ) rozmýšľajú nad menom pre svojho syna, nevedia sa dohodnúť. Kordiak (ALEX BÁRTA) zistí, že sused Dušan (ROMAN LUKNÁR) pozná jeho otca. Agáta (VIKI RÁKOVÁ) je na otca (ĽUBO PAULOVIČ) nahnevaná kvôli mame. Ich rozvod bol nepekný, otec s mamou už vôbec nekomunikuje. Kordiak navrhuje Angie (MIRKA PARTLOVÁ), aby s ním absolvovala kondičné jazdy. Angie odmieta.
Zuzana sa dozvedá, že Lucia (HELENA KRAJČIOVÁ) si chce adoptovať dievčatko. Je z tejto informácie zaskočená. Ivana našla v chladničke kľúče, je presvedčená o tom, že Jarmilin stav sa zhoršuje, má ďalší argument. Dadka (JANA GAVAČOVÁ) nedostala zaplatené za reklamu na tampóny. Kordiak zvýšil sekretárke Martine (ZUZANA SKOPÁLOVÁ) plat, chce sa zbaviť jej návštev doma, predpokladá, že niektoré jeho povinnosti preberie na seba. Ivana s Júliou (ZUZANA MAURÉRY) dostali novú kolegyňu, nie je im sympatická, majú zmiešané pocity. Barču opustil frajer.
- 09.09.2009 - 13:12
Pamätáte si Emila z Paneláku? Juraj Slezáček zomrel pred 10 rokmi, no dodnes nemá HROB!
Pozrite, ako sa zmenil Paťo z Paneláku: Niekdajší tínedžer má všetko, po čom túžil!
Pamätáte si usmievavého Imra zo seriálu Panelák? Pozrite, ako sa ZMENIL!
Pamätáte si Vlada Kobielskeho z Paneláku? Jeho dcéra Klára dnes vyzerá ako modelka!