- 23.06.2009 - 13:21
Panelák: 280. Striptér
280. časť – Striptér
Lucia (HELENA KRAJČIOVÁ) vrátila Braňovi (LACO HRUŠOVSKÝ) prsteň, Braňo nechápe, je zaskočený. Imro (BRAŇO BYSTRIANSKY) má pocit, že Lucia sa rozišla s Braňom kvôli nemu. Lucia ho vyvedie z omylu.
Michal (MARIÁN MIEZGA) požiada Ivanu (DIANA MÓROVÁ), aby bola na Jakuba (VLADO KOBIELSKY) dobrá, keďže jeho mama je naozaj vážne chorá. Jakub odchádza za Jarmilou (HANA GREGOROVÁ) do nemocnice kvôli jej zhoršenému zdravotnému stavu.
Jana (BOŽIDARA TURZONOVOVÁ) tuší, že Jarmila má problémy. Zuzana (HENRIETA MIČKOVICOVÁ) chce urobiť rozlúčku so slobodou v bare. Pozýva na ňu všetky ženy z paneláku okrem Janky.
Milan (ALEXANDER BÁRTA) je zavalený prácou, čo sa odzrkadľuje na jeho nálade. Odnesie si to Agáta (VIKI RÁKOVÁ). Jarmilin zdravotný stav je stabilizovaný, Ivana sa správa k Jakubovi netradične milo. Agáta sa zdôverí Eve (GABIKA ŠKRABÁKOVÁ) s tým, že Milan jej lezie na nervy. Zuzana zisťuje, na aký výrobok má robiť reklamu. Jej šéf zahmlieva... Zuzana objednala zákusky na oslavu, zakáže dvojičkám z nich čo i len ochutnať... Chalani príkaz porušili, zjedli všetky zákusky, Michal ich neustrážil.
Milanov otec (JURAJ ŠIMKO) je nahnevaný, chce počuť pravdu o transakciách na svojom firemnom účte. Rozlúčka so slobodou sa začína... Dvojičky majú zdravotné problémy.
- 23.06.2009 - 13:21
Pamätáte si Emila z Paneláku? Juraj Slezáček zomrel pred 10 rokmi, no dodnes nemá HROB!
Pozrite, ako sa zmenil Paťo z Paneláku: Niekdajší tínedžer má všetko, po čom túžil!
Pamätáte si usmievavého Imra zo seriálu Panelák? Pozrite, ako sa ZMENIL!
Pamätáte si Vlada Kobielskeho z Paneláku? Jeho dcéra Klára dnes vyzerá ako modelka!