-
18.06.2008 - 13:25
Panelák: 87. Dovolenka
87. DOVOLENKA
Karol (RÓBERT JAKAB) sa púšťa do fyzického útoku s manažérom (ANDY HRYC). Pre mohutnú postavu protivníka však nemá šancu. Angie (MIRKA PARTLOVÁ) a Karol sú nešťastní, manažér víťazoslávne skonštatuje, že vymyslí spôsob, aby boli všetci spokojní. Jeho slová pôsobia ako vyhrážka. Kordiak (ALEX BÁRTA) si dohodne stretnutie so svojim otcom, z čoho má obavy.
Ivana ( DIANA MÓROVÁ) s Jakubom ( VLADIMÍR KOBIELSKY) hľadajú vhodnú dovolenku. Narazia na problém, čo počas dovolenkových dní s Jarmilkou (HANA GREGOROVÁ), ktorá je presvedčená o tom, že pôjdu v trojici. Ivana je samozrejme proti tomu. U Bajzovcov sa dohodnú, že Marek (ONDREJ HRAŠKA) odíde k svojej mame (ELENA PODZÁMSKA). Michal (MARIÁN MIEZGA) upozorní exmanželku na to, že pravdepodobne jej dáva Marek poslednú šancu. Pokúsi sa jej pomôcť. Michal Bajza sa nevie nabažiť spoločnosti svojej dcéry (MICHAELA KOUŘILOVÁ). Keďže odchod do Brna sa blíži, chce byť čo najčastejšie s Miškou. Zuzana (HENRIETA MIČKOVICOVÁ) má výhrady voči tomu, že ju nedávajú do škôlky.
Angie a Karol si nechávajú poradiť od Jakuba v súvislosti s hypotekárnym úverom. Zvažujú kúpu bytu, nevedia sa rozhodnúť, či babkin dom založiť alebo predať. Angie je za predaj. Jana ( BOŽIDARA TURZONOVOVÁ) je nahnevaná na Emila (JURAJ SLEZÁČEK) , ktorý sa odmieta pripravovať na televízny kvíz. Vymyslela fintu, na ktorú sa Emil chytil. Jana zámerne lúšti krížovky s chybami, o radu prosí Emila, ktorý si takto „precvičuje“ šedú mozgovú kôru.
Angie sa dozvedá od Agáty (VIKI RÁKOVÁ) o autonehode Karolových rodičov. Karol ako 12 – ročný osirel, starali sa oňho starí rodičia. Zuzana sa rozpráva s Michalom o jeho novej práci v Brne. Nie je si však istá, či tento krok bol dobrý, cesta späť však neexistuje. K Bajzovcom prichádza učiteľ angličtiny, ktorého si zabezpečila Zuzana. Je to mladý fešák Dárius (JURAJ KEMKA), Zuzana posiela Michala s Miškou na prechádzku. Karol zisťuje, či si babička nerozmyslela svoje rozhodnutie odísť do domova dôchodcov. Sľubuje jej, že na víkendy si ju budú s Angie brávať domov. Agáta ( VIKI RÁKOVÁ) sa v bare stretáva s Kordiakom (ALEX BÁRTA). Idú sa porozprávať na vzduch. Jakub sa začne s Jarmilou rozprávať o dovolenke. Jarmila zatiaľ netuší, že chcú ísť iba dvaja s Ivanou. Na Karola je podané trestné oznámenie vo veci ťažkého ublíženia na zdraví.
- 18.06.2008 - 13:25
Z Terezky zo seriálu Panelák je žena mnohých TALENTOV: Z jej SPEVU vám naskočí husia koža!
Pamätáte si usmievavého Imra zo seriálu Panelák? Pozrite, ako sa ZMENIL! Spoznávate ho?
Hviezda seriálu PANELÁK sa už neudržala: Pustila sa do politikov, TOTO nemyslíte vážne!
Robo Jakab je ZMENENÝ na nepoznanie: „Nová práca, nový image.“ A fešák z Paneláku je fuč?!