- 01.11.2024 - 00:00
- Autor Lenka Filipová
Tatiana, Johana i Pavlína porotcov totálne nadchli: Ich outfity vychválili do nebies!
Tak toto bol súboj titanov! Štvrtkové finále ikonickej relácie Nákupné maniačky bolo naozaj špeciálne. Len málokedy sa totiž stane, že porotcovia sú nadmieru spokojní hneď s niekoľkými súťažnými outfitmi!
Súťažiace v Nákupných maniačkach tento týždeň skladali svoje outfity na tému Večera s milionárom. Háčik bol však v tom, že na svoje outfity dostali rozpočet 100 eur. Hoci si spočiatku dievčatá mysleli, že bude poriadne náročné zmestiť sa do tak okresaného rozpočtu, realita v obchodoch bola iná.
Zdroj fotky TV JOJ
V nákupnom centre sa napokon všetkým podarilo bez problémov nájsť pekné kúsky aj v nižších cenách. Dokonca až tri zo štyroch maniačok vytvorili tak presvedčivé outfity, že ich porotcovia vychválili do nebies. Tatiane, Johane i Pavlíne udelili vysoký počet bodov a tak o víťazke rozhodlo prakticky len bodovanie dievčat. A práve toto je dôkazom toho, že móda a štýl nie sú o peniazoch, ale o vkuse.
Sledujte ikonické Nákupné maniačky každý pracovný deň o 15:50 na JOJke!
- 01.11.2024 - 00:00
- Autor Lenka Filipová
- Tagy: Nákupné maniačky
7 kúskov, ktoré vám zbytočne vytiahnu peniaze z peňaženky: Toto naozaj nepotrebujete!
Katka Kadlecová a Mikela Vlček si skočili do vlasov: Jedná trefná poznámka rozpútala PEKLO!
Módny svet ovládla táto farba: Ľahko sa kombinuje, vyzerá sviežo a štýlové ženy ju milujú!
Máte pocit, že vám nič nesedí a obliekate sa ako za trest? Dôvodom je najčastejšie TOTO!