Dana Čapkovičová ukázala svoju rozkošnú dcérku: Aha, jej princezná rastie ako z vody!

Blonďavá moderátorka sa pred dvomi rokmi stala po prvý raz maminou, keď na svet priviedla dcérku Sáru. Z rozkošného bábätka však medzičasom vyrástla hotová princezná, ktorá svojim rodičom robí obrovskú radosť.

Moderátorka Dana Čapkovičová prežíva najkrajšie roky svojho života. Na jar v roku 2018 zmenila svoje priezvisko, keď sa vydala za dlhoročného partnera - tenistu Kamila. O niekoľko mesiacov sa stali po prvý raz rodičmi, keď v novembri priviedla na svet dcérku Sáru. Malá princezná medzičasom poriadne vyrástla a dnes je z nej naozaj krásne dvojročné dievčatko. Zaujímavosťou však je, že gény evidentne zdedila po svojej slávnej mamine. Keď si totiž porovnáte, ako vyzerala Dana, keď bola dieťa, podoba s jej dcérkou je doslova až zarážajúca. Vidieť to je aj na krásnej vianočnej fotke, ktorou sa moderátorka pochválila počas sviatkov na svojom profile na sociálnej sieti. Sárka nielenže rastie ako z vody, ale aj rastie do krásy.

Keďže je celá rodinka nesmierne šťastná, otázkou ostáva, kedy sa rozrastie. Moderátorka sa totiž netají tým, že s manželom plánujú aj druhé dieťa. „Odo dňa, kedy som porodila, sa stretávam s otázkami, kedy bude ďalšie. Ale hlavne, v deň, keď som porodila, som povedala Kamilovi, že chcem ďalšie. Čo je dosť čudné na ženu po pôrode. Ale pre mňa to bol tak neskutočný zázrak, že ona tu odrazu bola. Že z dvoch buniek tu bol odrazu človek. Zhmotnenie našej lásky. To bolo niečo nádherné. Ak nám Pánbožko dopraje, lebo dnes nie je nič isté, tak plánujeme a chceme. Ale uvidíme, že kedy,“ povedala minulý rok. Držíme palce!