Lea v Novom živote opäť zmení imidž: Aha, z výstrednej rebelky sa stane nežná kráska!

Sympatická herečka Simona Kollárová v úspešnom seriáli Nový život stvárňuje rebelku Leu. Tá je okrem iného typická aj svojím extravagantným imidžom. Ten sa trochu zmenil už v druhej sérii, no a v tej tretej bude opäť o čosi inakší. Čím?

Jednou z najvýraznejších a najobľúbenejších postáv zo seriálu Nový život je rebelka Lea, ktorú stvárňuje krásna Simona Kollárová. Extravagantná tínedžerka bola od štartu úspešného projektu typická svojím výrazným líčením, excentrickým účesom, výstredným obliekaním a svojráznym správaním. Lein imidž sa však po herečkinej prosbe v druhej sérii trošku zjemnil. Ja som povedala, že tie vlasy by sme mali trošku zjemniť, lebo sa to naozaj nedalo potom upravovať naspäť do pôvodnej podoby. Takže, už nebudem mať také roztupírované vlasy. Ale mejkap zostal, dokonca sa pridala nejaká linka na oči, takže budú výraznejšie,“ povedala ešte pred štartom druhej série Simona.

V tretej sérii sa však jej výzor ešte o čosi zjemní. Excentrické rúže netradičných farieb bude čoraz častejšie nahrádzať oveľa prirodzenejšími farbami a aj jej šatník bude v porovnaní s prvou sériou minimalistickejší. Jemnejší imidž tak bude oveľa bližší tomu, ktorý éterická herečka nosí v civile. Simona Kollárová je totiž známa tým, že v súkromí je v otázke módy verná minimalizmu a ani sa príliš nelíči.

Sledujte tretiu sériu obľúbeného seriálu Nový život už od utorka o 20:35 na JOJke!