Helena Krajčiová ukázala lásku svojho života: Toto je otec mojich detí!

Charizmatickej ryšavke momentálne ide karta a pracovné ponuky sa jej sypú jedna za druhou, no vždy si nájde čas na svoju krásnu rodinu, s ktorou trávi každú voľnú chvíľu.

​Obľúbená herečka Helena Krajčiová má plné ruky práce. Diváci JOJky ju určite poznajú ako futbalistku Luciu zo seriálu Nový život a momentálne hviezdi aj v televíznej novinke Bola raz jedna škola. Dnes večer ju však uvidíte v úplne inom svetle. Spolu s kolegami zo skupiny Fragile si zasúťaží v šou Rozum v hrsti, kde jej mozgové závity preveria šikovní moderátori Milan Zimnýkoval a Marcel Forgáč. Tešiť sa môžete na zaujímavé úlohy, ktoré si môžete vyskúšať z pohodlia domova aj vy. 

​Keď Helena nepracuje, každú voľnú chvíľku sa snaží venovať svojej rodine. Pred niekoľkými rokmi sa stala po prvý raz maminou, keď na svet priviedla svoju rozkošnú dcérku Aniku. Krásnemu dievčatku pribudol po pár rokoch súrodenec Kryštof a obidve ratolesti robia charizmatickej ryšavke obrovskú radosť. Na sociálnu sieť často pridáva krásne rodinné fotografie a teraz jej fanúšikovia môžu vo videu vidieť aj jej priateľa Martina, ktorý je otcom roztomilej Aniky a Kryštofa.

View this post on Instagram

Hop-čip! ? aspoň teda deti.??‍♀️? nech žijú mäkké múriky okolo detských kútikov.

A post shared by Helena Krajciova (@helena_krajciova) on

Sledujte šou Rozum v hrsti dnes o 21:40 hod. na JOJke!