Dcérka Ondreja Kandráča oslávila prvé narodeniny: Odpadnete, ako už Maruška vyrástla!

Obľúbenému muzikantovi sa minulý rok v júni zmenil život, keď jeho manželka Erika priviedla na svet dcérku Marušku. Ani sme sa nenazdali a najmladšia členka rodiny Kandráčovcov oslávila svoje prvé narodeniny. Za dvanásť mesiacov poriadne vyrástla a je z nej už veľká princezná!

Rodinka Kandráčovcov sa minulý rok v júni rozrástla o piateho člena, keď sa na svet vypýtalo Ondrejove a Erikine tretie dieťatko – dcérka Maruška. Odvtedy už pretieklo veľa vody Dunajom a malá princezná oslávila svoje prvé narodeniny. Pri tejto príležitosti sa Kandráčovci so svojimi fanúšikmi podelili o krásne fotky ich malej princeznej, ktorá medzičasom poriadne vyrástla. Nuž, a fanúšikovia hneď začali tipovať, na koho sa ponáša viac – či na maminu alebo na ocina. Hoci má Maruška črty aj po svojom slávnom otcovi, už na prvý pohľad sa však viac ponáša na šarmantnú maminu.Dôležité je, aby sa podobala buď na mňa alebo na Eriku. Nech sa nepodobá na niekoho iného,“ povedal Ondrej so smiechom na odľahčenie.

Jedným dychom ale povedal, že podstatnejšie než to, na koho sa podobá, je niečo celkom iné. „Je to nádherný malý tvor, všetko je dokonalé na tom človiečiku. Pre mňa je to vždy veľký sviatok, keď sme spolu pokope a tešíme sa jeden z druhého. V zásade je absolútne jedno, na koho sa bude podobať, dôležité je, nech je zdravá, nech robí radosť nielen nám, ale aj ľuďom naokolo. Nech je z nej dobrý človek, to je alfou a omegou životného príbehu,“ zhodnotil muzikant.