Nový trend medzi hviezdičkami? Už aj Zuzana Plačková s fanúšikmi rieši svoju stolicu!

Sociálne siete môžu byť veľmi zradnou záľubou. Najmä v prípade influencerov či hviezdičiek. S fanúšikmi zdieľajú svoje zážitky, myšlienkové pochody či pocity. V poslednej dobe sa však akoby stalo trendom informovať ich aj o tých najintímnejších veciach.

Influencerka Zuzana Plačková je známa tým, že si nikdy nedáva servítku pred ústa a vždy povie to, čo si myslí. Prostredníctvom Instagramu sa s fanúšikmi pravidelne delí o svoje zážitky, emócie, pocity a robí to, ako inak, veľmi otvorene. Keďže je už pár rokov vydatou ženou, všetci netrpezlivo očakávajú, kedy oznámi, že s manželom čakajú bábätko. A tak médiá striehnu na to, kedy ju na verejnosti uvidia s vypuklým bruškom. Lenže, okrúhle brucho nie vždy znamená, že je žena tehotná. V súvislosti s tým sa Zuzana nezdržala a prostredníctvom „storíčka“ na Instagrame podrobne vysvetlila, prečo má občas bruško, ktoré vyzerá ako tehotenské. A tak chtiac-nechtiac fanúšikov poinformovala o pravidelnosti svojej stolice. Ten pocit, keď 5x do roka som tehotná podľa médií. Tento rok zatiaľ len 2x. Mne sa stačí 3 dni nevys*ať a tehotná som,“ zhodnotila otvorene.

Zuzana Plačková stories Zdroj: archív Z.P

​Plačková však nie je jediná hviezdička, ktorá sa na Instagrame rozrozprávala o tom, čo robí na záchode. V minulosti o pravidelnosti svojej stolice informovala napríklad aj Zuzanita, známa zo šou Take me out. Výnimkou medzi celebritkami však nie je ani rozoberanie menštruácie či odstraňovania ochlpenia. Nuž, proti gustu žiaden dišputát...

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora