Zuzana Plačková vyrazila na luxusné nákupy! Za tri drobnosti vysolila dvojročný plat!

Instaqueen Zuzana Plačková sa netají tým, že si potrpí na luxus a aj si ho dopraje. Nedávno to len potvrdila. Najnovšie za tri drobnosti zaplatila bezmála tridsaťtisíc eur.

​Zuzana Plačková luxus miluje. Nedávno si urobila radosť originálnym autom za dvestotisíc eur. Kúpila si taktiež rodinný dom a zariaďuje si ho bez toho, že by bežala do banky a žiadala o hypotéku či úver. Najnovšie sa na sociálnej sieti pochválila ďalším rozmarom za nekresťanské peniaze.

Keď sa po dvoch mesiacoch otvorili hranice, blondína neváhala a vyrazila na nákupy k našim susedom. Vo Viedni zamierila na vychýrenú ulicu so svetoznámymi značkami. Nezostala pritom len pri obdivovaní výkladov, ale rovno nabehla dnu a urobila si radosť. Dopriala si predčasný darček. Zadovážila si tri doplnky za sumu, ktorú mnohí Slováci nikdy na svojom účte ani len nevideli. Instaqueen sa rošupla pri nákupe hodiniek a náramkov. "Tak nakoniec som si vybrala tento celý diamantový, aj tento celý diamantový a ešte prstienok, takže mám 30 tisíc eurové narodeniny. pekné potešenie," pochválila sa na sociálnej sieti.

Zdroj: instagram/queen.plackova

Za svoje predčasné darčeky zaplatila bezmála 30 tisíc eur. Pritom narodeniny bude mať o dva týždne. "Happy Birthday to me. Level up. ďalší materiálny sen plný diamantov splnený. Inak dnes nemám narodeniny, až 20.6.," napísala. Budúci rok oslávil blondína okrúhlu 30ku, no už teraz vie, čím si urobí radosť. Chce si dopriať veľkolepý a jedinečný darček - Lamborghini.