Soňa Skoncová v otvorenej spovedi: Šikanovanie, zdravotné problémy a odvrátená strana modelingu

Soňa Skoncová si už niekoľko týždňov užíva svojho malého synčeka. Okrem radosti, ktorú zdieľa so svojimi fanúšikmi, sa občas podelí aj s nepríjemnosťami, ktoré aktuálne zažíva či dokonca so spomienkami, o ktorých je ťažké hovoriť.

Tentokrát sa Soňa Skoncová na svojom Instagrame otvorila svojim fanúšikom a priznala, že si v minulosti prešla šikanou, ale aj bolesťou z odchodu otca. Na nepríjemnosti sa však nesťažuje. Práve naopak, každá jedna životná skúška ju posilnila a posunula ďalej, a to sa Soňa snažila odovzdať v príspevku aj svojim fanúšikom.

„Keby sa osemročnej Soni Skoncovej neposmievali deti v škole, nevytvorila by si obranný systém, ktorý ju dodnes chráni pred toxickými myšlienkami,“ píše Soňa. O toxických komentároch sa Soňa vyjadrovala niekoľkokrát, najmä v súvislosti s jej postavou, ktorú komentovali ľudia počas jej tehotenstva.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova)

„Keby otec neodišiel, nevybrala by sa ako násťročná do modelingu zarábať peniaze, aby jej rodina mala z čoho žiť. To by znamenalo, že by sa nenaučila jazyk, neprecestovala by celý svet a nestretla množstvo inšpiratívnych a tvorivých ľudí, ktorí sú dnes jej priateľmi,“ pokračovala Soňa.

Okrem iného poukázala aj na ťažkú a odvrátenú stranu modelingu. „Keby modelky nefotili plavky v zime a páperové bundy v lete, nemala by Soňa zdravotné ťažkosti. Lenže keby ich nemala, nestarala by sa dnes s láskou o svoje telo,“ priznala.

Nuž, nie vždy zažívame len úsmevné situácie a dni a moderátorka Soňa Skoncová je známa svojou otvorenosťou. Neskrýva sa za falošnú dokonalosť a aj to je určite jeden z dôvodov, prečo je inšpiráciou pre tak veľké množstvo žien.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova)