Nadupaná šou Zlatá maska štartuje už DNES večer: Poznáme tajný scenár!

Už dnes večer sa začne šou, aká tu ešte nebola. Celebrity budú spievať zahalené od hlavy po päty v prepracovaných maskách a výpravných kostýmoch, pričom úlohou detektívov je zistiť ich identitu. Prečítajte si pravidlá šou Zlatej masky.

V Zlatej maske sa už dnes večer predvedie šesť celebrít zahalených v kostýmoch, pričom sa budú snažiť zakryť svoju vlastnú identitu. Za celý čas neprehovoria pri moderátorovi Martinovi Pycovi Rauschovi ani slovo, zato budú spievať známe slovenské i zahraničné hity. Pod maskou môže byť športovec, hudobník, komik, modelka alebo herec, o ktorom by ste nikdy nepovedali, že by sa uživil aj ako spevák. Identitu celebrít budú hádať štyria detektívi.

Ako to bude prebiehať?

​Už dnes večer sa v dueloch proti sebe postavia Páv a Jednorožec, Buldoček a Ufon a Krokouš s ChobotničkouPo každom dueli hlasujú detektívi a diváci v štúdiu za tú masku, ktorej vystúpenie sa im viac páčilo. Jedna maska z duelu tak automaticky postúpi, druhá sa ocitne v ohrození. Nakoniec sa stretnú na pódiu všetky tri ohrozené masky a detektívi spolu s divákmi hlasujú za tú masku, ktorej identitu chcú najviac zistiť. Následne Pyco oznámi, ktorá z masiek sa musí odhaliť svetu.

Piesne, s ktorými budú masky bojovať o hlasy detektívov a divákov: 

Páv - Let Me Entertain You (Robbie Williams)
Jednorožec - Vyznanie (Marika Gombitová)
Buldoček - Who Let The Dogs Out (Baha Man)
Ufon - Don´t Stop Me Now (Queen)
Krokouš - Stop The Rock (Apollo 440) 
Chobotnička - S láskou (No Name)

Už dnes večer si na stoličky detektívov sadnú Jiřina Bohdalová, Libor Bouček, Jakub Prachař a Michal Hudák. Podarí sa im uhádnuť identity masiek? A ktorá celebrita dnes odhalí svoju tvár? To sa dozviete už dnes večer v šou Zlatá maska.

Nenechajte si ujsť nadupanú šou Zlatá maska už dnes večer o 20:35 hod. na JOJke!

Tagy: Zlatá maska