Archív sleduj epizódy online

Novinky / buďte stále v obraze

Majko 6-ročný Majko má kosti ako z porcelánu: Od narodenia mal už 12 zlomenín! Napriek svojej chorobe sa nevzdáva a má veľký sen – postaviť sa na nohy.
Bekim a Katka Brychtová 1 Mladík na vozíčku zo Srdca pre deti: Hláškami zvalcoval Brychtovú a prekvapil aj Gotta! Život je príliš krátky na to, aby sme sa ľutovali. Aj to je krédo Bekima, ktorý po úraze ostal pripútaný na invalidný vozík.
Mirka Partlová Mirka Partlová v Srdci pre deti: Spievala sirotám, ktorým mama zomrela. Rovnako ako pred rokmi jej. Slová piesne „Budem tu s vami dlhý čas“, sa speváčke iste nespievali ľahko.
Jakubko Vizičkanič Malý hrdina v Srdci pre deti: 11-ročný chlapec zachránil polročné bábätko! Sám bojoval o život, keď v nemocnici prestalo dýchať len pol ročné dieťa...
Ivanka Dugasová Srdce pre deti: Nela Pocisková spievala pre toto dievčatko. Pre slzy takmer nedospievala! Príbeh skromného dievčatka chorého na rakovinu speváčku dojal k slzám.
Srdce pre deti 2012 Srdce pre deti vďaka vám vyzbieralo 575 653 €! Aj tento rok ste počas charitatívneho večera pomohli vyzbierať neuveriteľnú čiastku na pomoc deťom, ktoré to potrebujú.
Generálka Srdce pre deti Ako sa pripravovalo Srdce pre deti? Prinášame vám zábery z generálnej skúšky charitatívneho galaprogramu, ktorý si môžete pozrieť už dnes večer!
Michal Hudák Srdce pre deti Pomôžte, darujte Srdce pre deti! Charitatívny program dnes na TV JOJ!