- 19.12.2025 - 11:33
- Autor redakcia/LF
Herečka Emily Bédi Drobňáková miluje Vianoce: Neuveríte, kedy sa už na ne začína chystať!
Herečka Emily Bédi Drobňáková, ktorá bude od januára súčasťou seriálovej novinky Osud, sa netají tým, že miluje Vianoce. S manželom Ladislavom Bédim si ich užívajú už od jesene!
Emily Bédi Drobňáková miluje Vianoce
Herečka Emily Bédi Drobňáková, ktorú diváci Televízie JOJ uvidia v novom dramatickom seriáli Osud, prehovorila o tom, ako prežíva najkrajšie sviatky v roku. Vianoce sú pre ňu výnimočné, plné emócií, rodinnej blízkosti a pohody.
Herečka sa netají tým, že patrí medzi tých, ktorí si vianočnú atmosféru vychutnávajú naplno a bez hanby už s veľkým predstihom. „Vianoce úplne milujem. Je to pre mňa zázračný čas, pretože sa rodiny stretnú a teplo sa šíri. Myslím si, že je to naozaj vzácny čas. My si to aj s manželom veľmi ideme. Už naozaj od októbra počúvame vianočné piesne,“ prezradila s úsmevom Emily pre joj.sk. Práve tento autentický prístup robí herečku divákom ešte bližšou.
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Najväčším darom je spoločný čas s rodinou
V dnešnom uponáhľanom svete si Emily najviac váži možnosť na chvíľu sa zastaviť a byť so svojimi najbližšími. „Na Vianociach mám najradšej čas strávený s rodinou. Počas roka je toho strašne veľa, čomu sa ľudia musia venovať a čo všetko bráni tomu, aby boli spolu alebo sa stretli,“ zhodnotila herečka.
Dodala, že práve Vianoce vytvárajú priestor na pokoj a blízkosť. „Tento vianočný čas je vyhradený na to, aby sme mali tú pohodu a mohli byť spolu. To je pre mňa to najkrajšie.“
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Vianoce nemusia byť dokonalé, stačí, že hrejú
Často sa hovorí, že Vianoce stratili svoje čaro a stali sa len komerčnými sviatkami, honbou za darčekmi a perfektnými koláčmi. Emily má na túto tému veľmi vyrovnaný a ľudský pohľad.
„Myslím si, že každý má právo oslavovať tie Vianoce úplne po svojom. Čo to komu prináša, tak to je to správne,“ vysvetlila. Podľa nej nie je dôležité, ako sviatky vyzerajú navonok, ale niečo úplne iné. „Ak to poteší, ak to zahreje, ak to prinesie lásku akýmkoľvek spôsobom, tak je to pekné.“
Osud
Zdroj fotky TV JOJ
Manželia aj kolegovia v seriáli Osud
Zaujímavosťou je, že Emily Bédi Drobňáková si v seriáli Osud zahrá po boku svojho manžela, Ladislava Bédiho. Diváci tak uvidia manželský pár nielen doma, ale aj na obrazovkách, hoci v dramatickom seriálovom svete plnom napätia a tajomstiev.
- 19.12.2025 - 11:33
- Autor redakcia/LF
- Tagy: Osud , Vianoce , Ladislav Bédi , Emily Bédi Drobňáková
Herci Dávid Uzsák a Noël Czuczor sa zmenili na Grincha: Ktorý „zloduch“ je váš favorit?
Jozef Vajda v Inkognite povie o novinke Osud: Aha, ako si do neho Zdena Studenková rypne!
Kristína Turjanová odhalila krásny vianočný zvyk: Kúzlo Ježiška si doma strážia každý rok!
V novom seriáli TV JOJ dostal úlohu šitú na mieru: V chuťovke Osud zahviezdi Jozef Vajda!