ŔŔŔ, šou, na akú nikto nezabudne: Dan Nekonečný rozpálil všetkých kocúrikov i mačičky!

Nebudete veriť vlastným očiam.

Už dnes zažijeme v Inkognite hotový hurikán zábavy spojený s "festivalom rozkoše", aký nemá na Slovensku, ale ani vo svete obdoby. Na stoličku tajného hosťa priam priletí bláznivý český spevák a šoumen Dan Nekonečný, ktorý nezostane svojej povesti nespútaného divocha ani tentoraz nič dlžný. Hoci budú mať naši hádači spočiatku v škraboške problém s jeho identifikáciou a už od prvej sekundy si nebudú vedieť vysvetliť všadeprítomné ruchy a šumy, napokon sa im to po ôsmich pokusoch podarí. Nekonečná dávka zábavy tak môže pokračovať. Už len pri pohľade na jeho výstredný odev s apačskou čelenkou na hlave, kyticou umelých slnečníc, kopcom plyšových hračiek, trblietkami na tvári a inými vymoženosťami si možno nebudete celkom istí, či skutočne pozeráte Inkognito alebo vysielanie z inej planéty.

​​Svoje v úvode hneď schytal aj Vlado Voštinár, ktorému pristál na hlave veľký ružový plameniak. Po odhalení tajného hosťa všetkým hádačom raz-dva došlo, kto spôsobil v štúdiu hotový blázinec. „Ja odpadnem,“ neskrývala svoj údiv Zuzka Šebová. „Čo myslíte, čo urobil prvé, keď prišiel?,“ naznačoval Vlado. Marcelovi však bolo všetko okamžite jasné: „Dal ti vtáka na hlavu.“ Zaujímavá rekvizita zo šatníka Dana Nekonečného bola ako voda na mlyn pre rôzne pikantné vtipy. „Aký je to pocit, že je tu sto chlapov a ty máš najväčšieho vtáka?,“ rýpol si Marcel do Vlada. „Nie je isté, že mám najväčšieho, ale iste mám najružovejšieho,“ zasmial sa Vlado. Už teraz sa tak môžete tešiť na nekonečnú dávku zábavy, exotické tanečnice, skvelú šou s pyrotechnikou a plameňmi, kedy nebolo všetko jedno ani prítomnému štábu. Pozrite si ukážku toho, čo vás dnes čaká v Inkognite.

​Sledujte megašou Dana Nekonečného v premiérovom Inkognite dnes o 20:35 na JOJke!

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.