Nákupné maniačky sú späť: Príďte na kasting a staňte sa súčasťou našej módnej šou!

Milovníčky módy, zbystrite pozornosť! Pripravujeme pre vás nové časti obľúbenej módnej šou Nákupné maniačky a vy môžete byť ich súčasťou! Ak rady nakupujete a ešte radšej sa pekne obliekate, neváhajte a príďte na bratislavský kasting!

V januári sme na JOJke odvysielali 20 premiérových častí módnej šou Nákupné maniačky. Návrat tohto legendárneho projektu na televízne obrazovky sa stretol s množstvom pozitívnych ohlasov a tešil sa veľkej diváckej obľube. Vypočuli sme vaše priania a už čoskoro pre vás začneme nakrúcať nové časti. A vy môžete byť ich súčasťou! Hľadáme dievčatá a ženy, ktoré milujú módu a rady by v nákupnej šou účinkovali!

Chcete zažiť dobrodružstvo? Nakúpiť si super kúsky, ukázať svoj štýl pred celým Slovenskom a vyhrať zaujímavú finančnú výhru? Tak neváhajte a príďte na kasting, ktorý sa uskutoční 27. mája od 10:00 - 14:00 v Televízii JOJ na adrese Brečtanová 1, Bratislava! Na kasting sa prihláste prostredníctvom formulára: https://www.joj.sk/nakupne-maniacky 

​Okrem základných údajov nám do formulára napíšte, aký je váš obľúbený štýl módy či farba, na ktorú nedáte dopustiť. Nezabudnite tiež pripojiť fotku vašej tváre a celej postavy. Na záver nám do formulára pridajte aj video, v ktorom sa nám predstavíte a poviete, prečo sa do Nákupných maniačok prihlasujete. Maximálna veľkosť videa je 200 MB. Ak máte video uložené na nejakom serveri (YouTube, Vimeo, a pod.), priložte nám jeho link.
Do formulára ale neposkytujte žiadne citlivé osobné údaje, najmä osobitné kategórie osobných údajov, ktoré by mohli odhaľovať rasový alebo etnický pôvod, politické názory, náboženskú vieru alebo filozofické presvedčenie alebo údaje týkajúce sa vášho zdravia. Tieto informácie nie sú pre daný účel potrebné, v prípade ak ich do daného formulára uvediete, budeme nútení tieto osobné údaje vymazať.


Tešíme sa na vás!