Zadaní či stále single? Ktorí z NAŠICH chalanov si už našli frajerku?

Nakrúcanie seriálu NAŠI je definitívne ukončené a všetci herci tak majú po rokoch konečne voľnejšie leto. Práve v tomto období totiž trávili dni na pľaci v dome Rodinovcov. Niekto strávi voľné leto s láskou, iný zas v "single" režime.

Letné prázdniny sú v plnom prúde a pocítili to aj najmladší herci zo seriálu NAŠI. Keďže nakrúcanie seriálu sa definitívne skončilo, konečne si po rokoch môžu užiť celé leto a mať ho len pre seba. Na jednej strane sú všetci šťastní, no na druhej strane cítia za nakrúcaním istú nostalgiu. Každopádne leto si každý z nich užije po svojom. Niekto so svojou láskou a niekto zas venuje svoj voľný čas rodine či kamošom. Z trojice hercov Gregor Miler, David Krajčík a Max Bolf je zatiaľ jediným zadaným práve najstarší z nich, Gregor. Ten to myslí so svojou polovičkou skutočne vážne. Aj preto sa spolu rozhodli tráviť čas aj na dovolenke. "Frajerku mám už rok, je to najšťastnejší rok môjho života. Ideme na dovolenku, konečne vypadneme odtiaľto. Je tu veľmi teplo a nedá sa tu žiť," prezradil nám Gregor, ktorý sa tento rok rozhodol pre Portugalsko.

Inak je na tom jeho herecký kolega David Krajčík, ktorý toto leto strávi s rodičmi, kamarátmi a najmä jeho najväčšou láskou - hudbou. Čo sa týka dievčat, jeho srdce zatiaľ žiadnej nepatrí. "Nie, ani v blízkej dobe neplánujem. Nejako ma to zatiaľ to ešte neťahá," hovorí David. Najmladší Max Bolf, ktorý sa aj tento rok chystá do tábora, čo je u neho už každoročná tradícia, je na tom podobne ako David. "Nemám, načo? Zatiaľ. Možno príde. Je leto, srandy budú, takže uvidíme," smeje sa najmladší z chalanov.