Rozkošné deti Heleny Krajčiovej rastú ako z vody: Wau, dcérka akoby jej z oka vypadla!

Sympatická herečka, ktorá je jednou z hlavných hviezd úspešného seriálu Nový život, si svoje mamičkovské povinnosti užíva naozaj plnými dúškami. Na svojich rozkošných ratolestiach totiž vidí, že čas naozaj beží veľmi rýchlo.

Obľúbená herečka Helena Krajčiová bude od septembra opäť hviezdiť v úspešnom seriáli Nový život, ktorý sa na JOJku vracia so svojou druhou sériou. Na to, ako sa vyvinú životné peripetie bývalej futbalistky Lucie, si ešte budeme musieť nejaký ten piatok počkať, no isté je, že sa rozhodne máte na čo tešiť. 

Keď sa sympatická ryšavka nevenuje nakrúcaniu, je mamičkou na plný úväzok. Radosť jej totiž robia jej dve rozkošné detičky – šesťročná dcérka Anika a takmer dvojročný synček Kryštof. Hoci sa to zdá, akoby sa títo drobci narodili len prednedávnom, rastú ako z vody a už sú z nich naozaj „veľkáči“. Okrem toho, čím sú starší, tým viac sa podobajú na svoju slávnu mamu. Usmievavá Anika je už na prvý pohľad doslova Heleniným klonom a Kryštofko za sestričkou v podobnosti nezaostáva. Nuž, dobré gény sa skrátka nezaprú!