Archív sleduj epizódy online

Novinky / buďte stále v obraze

FejsBuk - Haló Cítite sa osamelí? Pridajte si svojich priateľov na FejsBuk! Revolučná metóda udržiavania kontaktov s priateľmi je na svete! A prospieva vášmu zdraviu!
Janko Rehotský - Haló Ako urobiť hit? Ukáže vám Janko Rehotský! Sprievodca do hudby, nad hudbou a popod hudbu vás v oblasti hudobnej naďalej vzdeláva.
Noviny Haló Unikátny pohľad na slovenské spravodajstvo ponúkajú Noviny Haló! Horúca investigatíva, regionálne správy, milučké zvieratko, ale aj frajer na záver!
Páli nás v tom rekordný počet písmen Páli nás v tom s rekordným počtom písmenok! Thomas Schtukater dal súťažiacim poriadne zabrať, dočkali sme sa svetového unikátu!
Haló Ibi Výzva: Koho by mal parodovať Kubovčík? Máte tip na osobu, ktorú by v ďalšej sezóne šou Haló mohol parodovať slovenský multitalent?
Klamár - Búrlivý burčiak Búrlivý burčiak: Pomajbo si zgustol na Kramárovi! V Búrlivom burčiaku sa po prvý raz objavil aj poslanec a tyran v jednej osobe Miro Klamár!
Hroznerovci - Haló Búrlivý burčiak: Starý Hrozner na scéne, ohyzdné fľakaté tajomstvo odhalené! Napätie v Búrlivom burčiaku by sa dalo rozlievať donekonečna!
Páli nás v tom - Haló Paródia na Kamenára: Páli vás v tom? Tak poďte hrať! Táto hra je pre všetkých, ktorých v tom páli! Vitajte!
Dusná srieň, únos nevesty, Haló Ojedinelý a skutočne nechutný prípad v Dusnej srieni: Únos nevesty! No fuj! Rekonštrukcia neskutočnej udalosti, únos mladej 26-ročnej ženy!