Na JOJku mieri nový seriál Bodka: Týmto si vás okamžite získa!

Na obrazovky televízie JOJ mieri nový seriál s názvom Bodka. Určite si získa všetkých, ktorí milujú psov, pretože jeden štvornohý chlpáč zahviezdi v hlavnej úlohe. Práve po ňom má aj seriál názov - volá sa Bodka.

Už začiatkom roka 2021 sa môžu diváci televízie JOJ tešiť na nový dobrodružný rodinný seriál. Na začiatku bol človek, ktorý nemal rád psov. A pes, ktorý ignoroval všetkých ľudí. Osud však chcel, aby sa títo dvaja stali priateľmi. Teda, v rámci možností. V hlavnej úlohe sa objaví skvelý herec Robo Jakab, ktorý stvárni vyšetrovateľa Šimona Malíka. Hoci má hodnosť poručíka, jeho kariéra výrazne nepreduje. Šimon je totiž zľahka nezodpovedný, neuznáva autority a jeho vyšetrovacie postupy sú neraz za hranicou zákona. A ak aj dokáže chytiť a usvedčiť nejakého zločinca, spôsobí pritom viac škody ako úžitku. Preto mu dávajú samé podradné prípady. Na oddelení je vlastne dlhodobo na odpis, a čaká sa na jeho poslednú fatálnu chybu.

V súkromí je Šimon ukážkový starý mládenec a ľahktikár, ktorý strieda partnerky častejšie ako ponožky. Momentálne má modelku. Bezduchú a povrchnú ako je on sám. Šimon je otupený, na ničom mu v podstate nezáleží, žije tak, ako ho usmerňuje systém. Je to v podstate romantik, ktorý sa ukrýva za masku cynika. Životom sa len tak plantá a všetko robí na polovicu. Nechce sa mu viazať, iba si užívať. Je príliš komplikovaný, má svoj svet do ktorého nikoho nemieni vpustiť.

Zdroj: TV JOJ

​Azda aj preto ho opustila aj jeho posledná frajerka modelka Nina, ktorá odcestovala pracovať do Austrálie. Na rozlúčku mu nechala na pol roka psa. Menom Bodka. Border kóliu. Samozrejme, bez toho, aby to s ním prekonzultovala. Jednoducho ho nechala u Šimona v práci byte s odkazom: „Postaraj sa mi o neho. Pár mesiacov to hádam zvládneš.“ Komicky sa začne prelínať život ľudí s ríšou psov. Bodka so Šimonom najskôr pracujú na kriminálke. Keď ich vyhodia, založia si televíziu pre psov a neskôr detektívnu kanceláriu. Popritom riešia Bodkove avantúry, zradu jeho brata Dvojbodku a pomstu voči cirkusantovi, ktorý pracuje pre samotného Diabla a chce Bodku zničiť. Platí pritom, že psy majú bohatší a veselší život ako ľudia. Dokážu sa dorozumieť iba myšlienkami, ovplyvňujú svetovú politiku, problémy riešia na hromadných seansách, ale sa aj hádajú, podvádzajú  a bojujú proti sebe. Celá rodina sa bude sa smiať aj báť zároveň! A BODKA! 

Pozrite si trailer k seriálu Bodka:

Nenechajte si ujsť seriál Bodka už čoskoro na JOJke!