Nestihli ste to osobne? Stále môžete byť súčasťou Talentu: Ukážte sa formou online kastingu!

Obľúbená šou Česko Slovensko má talent opäť prichádza a ak ste nestihli prísť na kasting osobne, stále máte šancu podeliť sa so svetom, čo vo vás je. Ak máte nadanie, ktoré chcete všetkým ukázať, neváhajte, zmeňte svoj život a prihláste sa na online kasting z pohodlia vášho domova. Využite šancu zabojovať o výhru 40 000 eur!

Šou Česko Slovensko má talent je už stabilnou súčasťou vysielania JOJky a teší sa veľkej obľube. Každý rok je dôkazom toho, že sme ešte stále nevideli všetko a že sa vedia na kastingoch predviesť stále neuveriteľné a jedinečné čísla. Nestihli ste prísť osobne, no radi by ste sa stali súčasťou tejto veľkolepej šou? Prihláste sa do obľúbenej šou Česko Slovensko má talent z pohodlia vášho domova, formou ONLINE KASTINGU. 

Zmeňte svoj život aj vy a zabojujte o výhru 40 000 eur. Ide o jedinečnú šancu zapojiť sa a prihlásiť sa do dvanástej série Talentu. Určite využite šancu, pretože účasťou získate nielen nové zážitky či skúsenosti, ale váš život môže nabrať úplne iný smer. Stačí, ak sa registrujete na stránke Česko Slovensko má talent. My sa vám následne ozveme a pozveme vás na kasting, ktorý sa uskutoční cez jednu z online platforiem!

Prihláste sa do šou Česko Slovensko má talent ešte dnes!