Moderátor relácie Exclusiv

Braňo „Bruno" Ciberej (*1978) sa narodil v znamení panny, 29. augusta v Trebišove. Na strednej škole prvýkrát okúsil svet, keď sa v svojich 17 rokoch vybral na rok študovať do Ameriky a žil v cudzej rodine. Rýchlo sa prispôsobil novým podmienkam a naučil sa po anglicky, na čom postavil aj začiatok svojej kariéry v médiách. V rádiu totiž prekladal pre moderátorov rôzne texty. Popri práci stihol vyštudovať aj vysokú školu a to ekonomickú, ale tvrdí, že študoval hlavne kvôli rodičom, pretože celá ich rodina má vysokoškolský titul.

K mikrofónu sa Bruno dostal vďaka Oľge Záblackej, ktorej najprv rátal hlasy do hitparády. Na televíznu obrazovku sa dostal vďaka relácii Smotánka, kde tri roky pracoval ako externý redaktor, ktorý kládol ľuďom otázky spoza kamery. Neskôr sa to nabalilo a Bruna po viac ako desiatich rokoch v brandži poznáme ako vychyteného rozhlasového aj televízneho moderátora. Známym sa stal aj vďaka Superstar a Let's Dance.

Stále ho to ale ťahalo aj k móde, zaujímal sa o trendy, sledoval módne prehliadky, čítal módne časopisy, až nakoniec dostal príležitosť pracovať pre módny dom Alizé. A tak sa dostal aj do Paríža či Milána. Móde sa tak začal venovať intenzívnejšie. Medzi jeho úspechy sa zaraďuje aj účasť na kastingu do MTV, kde sa v marci 2005 dostal medzi desiatku finalistov. Na TV JOJ Bruno od 1. novembra uvádza aj magazín Exclusiv.