Belohorcová ukázala svoju dospievajúcu dcéru: Však to je celá mama!

Jablko nepadlo ďaleko od stromu.

​Aká matka, taká Katka? Niečo také by si mohla povedať bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová, ktorej dcéra Salma už pomaly pokukuje po možnej budúcej kariére. Zatiaľ sa zdá, že ju podobne ako Zuzanu láka svet šoubiznisu. Bývalá učiteľka lásky, ktorá žije s manželom a dvoma deťmi v Miami, na sociálnej sieti zverejnila zaujímavú fotografiu. Je na nej zachytená jej dcérka v rozkošnom módnom outfite.

Salma pôsobila v džínsových kraťasoch, krátkom tielku a chlpatej veste ako hotová modelka. Na perách mala rúž a pózy mala odkukané perfektne. Nevhodné boli len veľké topánky, ktoré si očividne požičala od mamy. Vyzerá to tak, že Salma už vie, akou cestou sa bude uberať. Jej mama Zuzana sa tiež pred objektívmi fotoaparátov nehanbila. Často išlo o dosť odvážne a niekedy aj úplne odhalené snímky. 

Tagy: Nákupné maniačky Zuzana Belohorcová

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.