Eme došla trpezlivosť a sfúkla súťažiace za ich outfity: Hodnotiť TOTO je ako za trest!

V ikonickej relácii Nákupné maniačky sa tento týždeň skladajú outfity na tému Kabát s opaskom. A hoci sa bodujú len finálne stylingy, porotcovia si názor na vkus súťažiacich robia aj na základe ich šatníkov či outfitov, ktoré predvedú počas jednotlivých dní. Nuž, a dve dámy hneď v pondelok neurobili na Emu Fajnor práve najlepší dojem!

Nákupné maniačky sú relácia o móde a o vkuse. Niet preto divu, že porotcovia majú vysoké módne očakávania nielen od finálnych outfitov našich súťažiacich, ale aj od ich šatníkov či stylingov, ktoré nosia počas bežných dní. Prispievajú totiž k celkovému dojmu. Keď potom prídu súťažiace na nakrúcanie oblečené od hlavy po päty v základných kúskoch a v neutrálnych farbách, porota zíva od nudy. "Čo mám povedať k outfitu v podobe čiernej blúzky a džínov? Naozaj to prežívam ako stratu môjho času a tak rýchlo ako došla, môže aj odkráčať, lebo neviem, či nám nejak inak ešte stihne vyraziť dych tento týždeň," povedala Ema nahnevane na margo Frederikinho outfitu, ktorý sa skladal z modrých džínsov, čiernej blúzky a čiernych doplnkov.

NM 24 - Frederika outfit Zdroj: TV JOJ

​O nič kreatívnejší outfit nepredviedla ani Lucia. "Tak ja sa budem opakovať. Načo si tu hubu drem? Marián schytal ten dobrý outfit, ja tie dva outfity, ktoré sú absolútne o ničom. Najkrajšie sú na tomto outfite asi vlasy účastníčky. To nie je v zlom...no, proste, ako sa mám k tomuto vyjadriť? To je za trest. Ja idem domov, ja na to kašlem," zhodnotila zúfalo. Predvedú zaujímavejšie outfity počas nasledujúcich dní? A ako zvládnu tému týždňa?

NM 24 - Lucia outfit Zdroj: TV JOJ


Sledujte ikonické Nákupné maniačky každý pracovný deň o 15:50 na JOJke!