V siedmom nebi budú opäť pomáhať aj celebrity: Na ktoré známe mená sa môžete tešiť?

Obľúbené Siedme nebo sa po roku konečne opäť vracia na televízne obrazovky. Je pekným zvykom, že v pomoci tým, ktorí to najviac potrebujú, pomáhajú aj známe osobnosti a inak to nebude ani v nových častiach.

Obľúbená relácia V siedmom nebi podáva na JOJke pomocnú ruku tým, ktorí to najviac potrebujú už niekoľko rokov. S novými časťami prichádza vždy koncom roka v slávnostnom období tesne pred adventom a tak to bude aj tento rok. Nové príbehy uvidíte už v piatok 26. novembra a znovu budeme svedkami veľkej a veľmi adresnej pomoci tým, ktorí si sami nedokážu pomôcť.

Neodmysliteľnou súčasťou relácie je aj pomoc od slávnych osobností, ktoré podaním pomocnej ruky, či už len svojou prítomnosťou dokážu s ľuďmi v zložitej životnej situácii hotové zázraky. V nových častiach sa spomedzi celebrít môžu diváci tešiť, napríklad, na muzikanta Ondreja Kandráča či na moderátorku spravodajstva Anetu Pariškovú.V akcii pomoci V SIEDMOM NEBI aj Aneta Parišková. Veľký príklad bojovnosti a nezdolnosti. A prišla aj so synmi. Mimochodom, slušní a naozaj milí chalani. Ďakujeme, Aneta,“ napísal Vilo Rozboril k spoločnej fotke s obľúbenou moderátorkou.

https://www.facebook.com/ViloRozboril/photos/4745815702145120

Sledujte obľúbené V siedmom nebi už v piatok 26. novembra o 20:35 na JOJke!

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora